2,108
 • Kim jesteśmy? - zrzutka.pl na rozbudowę ośrodka

  1,065 views 4 months ago
  Dołącz do naszej zrzutki społecznościowej na rozbudowę Warszawskiego Ośrodka Zen, wybierz nagrodę i odbierz w ośrodku. Czekamy na Ciebie!

  Drodzy!

  Jesteśmy częścią międzynarodowej Szkoły Zen Kwan Um założonej przez mistrza zen Seung Sahna. Mamy 11 ośrodków w Polsce, 53 w Europie i 96 na świecie. Stanowimy część Polskiej Unii Buddyjskiej pod patronatem Jego Świątobliwości XIV Dalajlamy.

  Od 1978 roku zorganizowaliśmy w Warszawie setki sesji medytacyjnych, dzięki którym tysiące osób w każdym wieku, rozmaitych zawodów i życiowych doświadczeń doznało dobroczynnego wpływu praktyki zen na swoje codzienne życie. Można również zamieszkać w ośrodku, łącząc życie rodzinne i zawodowe z intensywną praktyką medytacyjną.

  Praktyka zen jest dla każdego - to uniwersalny trening świadomości, spokoju, mądrości i współczucia, wolny od światopoglądowych sporów i podziałów.

  Ponieważ rozwijamy się i jest nas coraz więcej, a w ostatnich latach medytacja stała się ważnym zjawiskiem w zachodniej medycynie, oświacie, psychologii, biznesie i sporcie, stanęliśmy przed koniecznością rozbudowy ośrodka. Nasz projekt ma na celu zapewnienie wszystkim odwiedzającym komfortowego pobytu w czasie intensywnej pracy nad własnym rozwojem duchowym.

  Jak to zrobić? Możesz zacząć od udziału w śpiewach Kido lub w codziennej medytacji. Szczegóły poznasz poniżej na stronach:

  www.zen.pl

  https://pl-pl.facebook.com/......

  Szczegółowe godziny praktyk w ośrodku: www.zen.pl/godziny-praktyk.

  "Mój syn Filip (lat 9), jak dowiedział się, że mam napisać kilka słów, co daje mi praktyka, powiedział, że odkąd pamięta lubił, jak jeździłem na praktykę, bo jak wracałem, byłem przez jakiś czas bardzo miły" - z broszury "Pierwsze kroki na drodze zen" :) Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...