57
Pred viac ako 25 rokmi sme si jasne stanovili kto sme a čo je našou úlohou v tejto spoločnosti. Sme Občianske združenie Liga proti rakovi...
Pred viac ako 25 rokmi sme si jasne stanovili kto sme a čo je našou úlohou v tejto spoločnosti. Sme Občianske združenie Liga proti rakovine a náš primárny cieľ, ktorého sa denne držíme, je POMÁHAŤ ONKOLOGICKÝM PACIENTOM, ICH RODINÁM I BLÍZKYM. Preto nám nepretržite funguje množstvo vlastných psychosociálnych projektov, ktoré stále rozširujeme podľa aktuálnych potrieb spoločnosti, v ktorej žijeme aj my. Finančne však podporujeme aj projekty iných inštitúcií, ktoré sú orientované na rovnakú problematiku. 

Veľkú pozornosť venujeme informovanosti širokej skupiny obyvateľov, aby sme chorobe úplne predchádzali alebo zachytili v počiatočnom štádiu. Každoročne poskytujeme fin. podporu aj zdravotníckym inštitúciám – či už na nákup väčšieho prístrojového vybavenia, ale aj na nákup drobných, denne potrebných prístrojov, nevyhnutných na skvalitnenie liečby, či života onkologických pacientov. Myslíme aj na výskum a neustále napredovanie v liečbe rakoviny.
  • Uploads Play all

    This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...