9
Slovácký týdeník DOBRÝ DEN S KURÝREM - jediný čistě regionální týdeník na Slovácku - vychází každé pondělí na 32 stranách. Přináší aktuál...
Slovácký týdeník DOBRÝ DEN S KURÝREM - jediný čistě regionální týdeník na Slovácku - vychází každé pondělí na 32 stranách. Přináší aktuální zprávy z měst a obcí, sportovních a kulturních akcí, zajímavé soutěže a přílohy. Mapuje dění v okrese Uherské Hradiště pro 150 tisíc obyvatel s týdenní čteností více jak 20 000 čtenářů. 90 % čtenářů je v produktivním věku od 25 do 60 let (45 % mužů, 55 % žen).
Internetový portál www.idobryden.cz zasahuje mladou a střední generaci obyvatel regionu, lidi se zájmem o Slovácko. Téměř 2 000 unikátních přístupů denně s průměrnou čteností více než 13 500 čtenářů týdně.
Mobilní aplikace iDobryDen nabízí slovácký týdeník v chytrém telefonu a tabletu zdarma! Každý den nabízí desítky tipů, kam na Slovácku vyrazit za zábavou, speciální čtečka QR kódů určená pro tištěnou verzi novin, bohaté fotogalerie z víkendových akcí, hlasování do soutěží zdarma a on-line podávání řádkové inzerce.
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Subscriptions

  • SEBASTIAN - Channel

   • 24 videos
   Sebastianův oficiální YouTube kanál. Zpěváka z Liberce znáte z hitů Toulavá, Záchranný bod, Hvězdy, Až na to přijde nebo ze společných singlů s Atmo Music jako Polety a Vítěz...
   • CHANNEL
   114,418
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...