404K
 • Üvey Annem Benden Nefret Etti, O Yüzden EvdenTaşınmak Zorunda Kaldım

  1,804,153 views 6 months ago
  ★ HİKAYENİZİN CANLANDIRILMASINI İSTİYOR MUSUNUZ? yt@tsp.cool ADRESİNE GÖNDERİN.

  PROFESYONEL BİR OYUNCU TARAFINDAN SESLENDİRİLECEK VE BİR ÇİZGİ FİLM ÇİZERİ VİDEOSUNU OLUŞTURACAK!

  ★ GERÇEK HİKAYELER Kanalına abone olun https://bit.ly/335fJCZ

  Bu Monica ve üvey annesi ondan öyle nefret etti ki, evden taşınmak zorunda kaldı. Fakat olayı başından anlatalım.

  Monica’nın annesi o 3 yaşlarındayken öldü ve bu babasını mahvetti çünkü onu çok seviyordu. Yıllarca yalnız kaldı, tekrar birisiyle çıkmaya bile cesaret edemedi ama Monica 14 yaşına geldiğinde babası Taylor’la tanıştı. Görünüşü biraz annesine benziyordu ama karakter yönünden hiç onun gibi değildi.

  Babası, birlikte olmalarını kabul edip etmediğini sordu ve o elbette evet dedi çünkü onun mutlu olmasını istiyordu. Çok geçmeden evlendiler ve Taylor, onlarla birlikte yaşamak üzere, o zaman 12 yaşında olan oğlu James ile birlikte yanlarına taşındı. Başlangıçta her şey yolundaydı, babası ve Taylor belli ki birbirlerini çok seviyorlardı ve James de bayağı uyumluydu. Babasını yıllardır böyle mutlu görmemişti!

  Fakat kısa zamanda Taylor’ın babasını değiştirdiğini fark etmeye başladı. Sürekli onu kendi yaşam tarzına uyduruyordu ve yanlış bir şey yaparsa her şeyi tersine çeviriyordu. Böyle durumlarda Monica’nın babası “hatalı” oluyordu.

  Mesela ortada sadece bir kirli tabak olsa ve onu James kullanmış olsa da bulaşıkları yıkamadığı için ona öfkeleniyordu. Taylor’dan fırça yiyen O oluyordu. Bu, söylediği ve yaptığı şeylerin de en hafifiydi. Önceleri babası Monica’yı savunmaya çalıştı fakat Taylor hemen onu kendisinin haklı olduğuna, kızının şımarık, nankör bir çocuk olduğuna inandırdı. Monica’ya para çaldığını söyledi ki, bu doğru değildi ve bu fikre nereden kapıldığını bilmiyordu.

  Bu noktadan sonra tüm “aile” ona karşı hale geldi: Taylor her zamanki gibi onu küçümsüyordu ve kendisini savunmaya kalkarsa babası “annenle öyle konuşma” diyordu. Elbette o her seferinde “o benim annem değil ve hiçbir zaman olmayacak” diyordu, bu da babasını sinirlendiriyordu.

  James de tüm bunları duydu ve onu kötü bilmeye başladı. Taylor, James’in ona karşı olması için elinden geleni yaptı. Taylor bunu neden yaptı? Muhtemelen babasının ona ilgili davranmasın hoşuna gitmemişti ve bu anlaşılabilir bir şeydi çünkü o onun KIZIYDI. Of.

  Taylor’ın hayatlarını ele geçirdiğinin farkına varınca babasıyla konuşmaya çalıştı ama o dinlemedi. O yüzden büyükanne ve büyükbabasına yaklaştı, durumu onlara açıkladı ve onlara taşınıp taşınamayacağını sordu. Olur dediler çünkü Taylor’ı onlar da hiç sevmiyordu.

  Evden taşındı ve bundan hem kendisi hem de Taylor memnun olmuştu. Bir yıl sonra ona artık ailenin bir parçası değilmiş gibi geliyordu. Babasını en iyi ihtimalle ayda sadece iki kere görüyordu. En kötü durumda da birbirlerini görmeden iki ay geçiriyorlardı. Bir gün onu arayıp “Tatlım, lütfen eve gel, Taylor’la konuştum ve onun için bir sorun yok”, dedi. Gerçekten mi? Taylor’ın açısından bir sorun yok ha? Kabaca cevap verdi: “O hala oradayken bir daha o eve adımımı bile atmam”.

  Babasının arayıp özür dilemesini, işleri düzeltmeye çalışmasını bekledi fakat bu hiç olmadı. Yine yalnız kalmaktan korktuğunu anladı ve bir partneri olmasına aldırmıyordu ama ona davranış şekli kabul edilebilir gibi değildi. Hiçbir şeyin faydası olmadı, büyükanne ve büyükbabası bile onunla konuşmaya çalıştı, ve o sonunda tamamen vazgeçti.

  İki yıl geçti ve hala onunlaydı ama o yine kendini mahvolmuş hissediyordu. Bu noktaya kadar büyükanne ve büyükbabasını ebeveynleriymiş gibi görüyordu. Hayatında bir sürü şey olup bitiyordu, ilk ciddi erkek arkadaşı, okul ve diğer şeyler. O yüzden ailevi sorunları artık düşünmüyordu bile.

  Sonra bir gün James ona Facebook’tan yazdı ve o buna hayret etti. Ona karşı davranışlardan dolayı ne kadar üzgün olduğunu söylüyordu ve bunu daha önce anlamamıştı ama tekrar arkadaş olmalarını istiyordu. Ya da en azından düşman olmamalarını… Bunu yapmasına neyin sebep olduğunu sordu ve o da annesi Taylor’dan, onun zamanla nasıl daha da delirdiğinden bahsetti.

  Daha sonra James’le buluştu ve açıkçası onunla gurur duydu çünkü öyle akıllı, iyi bir çocuktu ki… Babasının ona, kendi babasından çok daha iyi davrandığını ve ne zaman onun tarafını tutsa Taylor’ın delirdiğini anlattı. Babasının yorulduğunu gördüğünü ve belki bir gün nihayet ondan ayrılacağından bahsetti. James arkadaş hatta kardeş olmalarını ve birbirlerini desteklemelerini istiyordu. Babası ve Taylor ayrılsa bile onunla temasını kopartmak istemiyordu.

  Monica gelecekte ne olacağını bilmiyor ve babasını kaybettiği için hala kırgın ama en azından iyi bir insan olan yeni bir aile üyesi buldu.

  Daha fazla video için burayı ziyaret edin:

  Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

  5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

  5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf

  Müzik: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com
  #gerçekhikayeler Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
 • Subscriptions

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...