РІЕЛ Корпорація нерухомості
1.64K
 • 3-й Форум Новобудов та інвестицій. 18-19 травня, Львів.

  981 views 5 months ago
  Корпорація РІЕЛ взяла участь у Форум Новобудов та інвестицій. Панель дискусій стала яскравішою завдяки виступу Андрія Садового. В нашому медіа-центрі був аншлаг! Ростислав Мельник розповів про нову перевагу РІЕЛ – впровадження енергоефективної технології «GreenHub», яку розробили наші українські талановиті хлопці із Запоріжжя. Зараз цією технологією зацікавилися у різних країнах світу, а наші інвестори завдяки їй вже найближчим часом зможуть економити на опаленні.
  До речі, аншлаг був не лише у медіа-центрі, а й на стенді РІЕЛ. Постійно! Черги! Навіть гроза нам не завадила. Найпопулярніше місце на Форумі – от що для нас показник того, що робота нашої команди потрібна людям! Show less
  Read more
 • Будівельна корпорація «РІЕЛ» Play all

  Будівельна корпорація «Ріел» була заснована у 2003 році.
  За 15 років діяльності компанія вже здала 39 об’єкта, 33 на разі знаходяться на етапі реалізації. Ми створили власний стиль сучасного житла в новобудовах.

  Віддаючи перевагу нашому житлу, Ви обираєте: сучасну інфраструктуру, зручне розташування, професійне планування квартир, додаткові сервіси: власну студію ремонту РІЕЛ та експлуатаційну компанію РІЕЛ-сервіс.

  В цьому списку відтворення відео ви можете знайти детальну інформацію про об'єкти нерухомості та новини про хід будівництв.
  This item has been hidden
 • ЖК Львівська Площа Play all

  ЖК «Львівська Площа» розташований у центрі столиці. З його вікон відкривається чудовий панорамний краєвид на Поділ та історичну частину Києва. Головні переваги комплексу: близькість до бізнес-центрів, парків, ділових, культурних та освітніх закладів, зручна транспортна розв’язка, дитячі та спортивні майданчики, паркінг, охорона 24/7. Більше інформацї про стан будівництва житлового комплексу, а також відповіді на найактуальніші запитання - в цьому списку відтворення.
  This item has been hidden
 • ЖК Америка Play all

  ЖК «Америка» розташований в 10 хвилинах на авто від центру Львова, на вулиці В.Великого 10. У проект кварталу, крім житлового комплексу, входять: бізнес-центр, спорткомплекс, паркінги, дитячий садочок.В цьому списку відтворення відео ви можете знайти інформацію про стан будівництва житлового комплексу, а також відповіді на найактуальніші запитання.
  This item has been hidden
 • ЖК Голоські кручі Play all

  В ЖК «Голоські Кручі» ми створюємо життєвий простір для людей, які цінують час, проведений на природі. Комплекс розміщено неподалік з одним із найбільших парків Львова – Замарстинівським парком, на вул.Під Голоском. На території комплексу створені всі умови для комфортного проживання дорослих та дітей: дитячі та спортивні майданчики, а також паркінг. В цьому списку відтворення відео ви можете знайти інформацію про стан будівництва житлового комплексу, а також відповіді на найактуальніші запитання.
  This item has been hidden
 • ЖК Велика Британія

  «Велика Британія» - це сучасний житловий комплекс, розташований поруч з історичним центром Львова на вулиці Шевченка 17. У проект кварталу, крім житлового комплексу, входять торговий центр, спорткомплекс, паркінги, а також дошкільний заклад та школа. В цьому списку відтворення відео ви можете знайти інформацію про стан будівництва житлового комплексу, а також відповіді на найактуальніші запитання.
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...