273
 • TUI Ukraine. Story of a smile. Істория посмішки.

  141 views 2 years ago
  Найбільша в світі група компаній в сфері туризму, утворена в 2014 році в результаті злиття двох холдингів: німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC.

  TUI Group обслуговує більше 20 млн клієнтів в рік і пропонує відпочинок в 180 країнах світу. TUI є однією з найприбутковіших туристичних компаній в світі. У 2015/2016 фінансовому році компанія збільшила чистий прибуток в 3 рази до 1,037 мільярда євро, в порівнянні з аналогічним показником минулого року, товарообіг склав 17,184 млрд євро. До групи TUI входять туроператори, мережі турагенцій, більше 380 готелів, 16 круїзних лайнерів, 6 авіакомпаній з найбільшим чартерним флотом в Європі - майже 150 літаків і ін. У концерн входять відомі мережі готелів RIU, Club Magic Life, Suntopia, Iberotel, Robinson Club, Sol Y Mar Club, Coral Sea, Jaz Resort і багато інших.

  TUI Group - неодноразовий лауреат престижної міжнародної премії World Travel Awards. Кількість працівників компанії - понад 76 000 чоловік в 130 країнах.

  Штаб-квартира об'єднаної компанії TUI Group розташована в Німеччині, її акції котируються на Лондонській фондовій біржі і входять в розрахунок індексу FTSE 100. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...