397
 • NoName Anticon

  151 views 2 months ago
  Квитки за посиланням - https://anticon.2event.com/

  Що, змерзли?
  Калорифер не зігріває?
  То зігріє спільнота!
  Пані та панове, 30 листопада відбудеться безпрецедентна подія у сфері кібербезпеки на теренах України – #NoNameAnticon
  Попереду ще багато конференцій звичного нам формату. Вони, безумовно, будуть довгоочікувані, корисні, цікаві… але звичні. Натомість, NoName Anticon створюється аби зруйнувати шаблони.
  Ви помічали, що перерви та кава-паузи часто бувають цікавіші та продуктивніші за решту часу, який ви провели на конференціях? А чи траплялося з вами, що пробувши день або два на конференції ви настільки захопилися спілкуванням, що відвідали максимум одну або дві доповіді?
  Якщо так, то формат антиконференції створено саме для вас! “Це зустріч досвіду й думок, де саме учасники стають головною рушійною силою дискусії”, - сказав якось Бул Бруман. Хто це такий ми уявлення не маємо, але ж які золоті слова! :)
  Концепція антиконференцій у світі не нова і вигадали її не ми. Це наслідування формату заходів Open Space Technology, започаткованого Харрісоном Оуеном ще у 80-х роках минулого сторіччя.
  Харрісон вловив суть та важливість перерв між офіційними блоками програми традиційних конференцій: всі ті розмови, живі дискусії, обмін думками та контактами, нові знайомства та зустрічі старих друзів, які зазвичай відбуваються у кава-паузах, під час обідів та на афтепаті. Антиконференції ще більше підсилюють цю атмосферу та руйнують правила та регламенти.
  30 листопада у Великій залі простору InLight for Event ми:
  ▪️ поспілкуємось на 12 надзвичайних тем, які виходять далеко за межі традиційних конференц-програм,
  ▪️ познайомимо вас із цікавенними особистостями, що випромінюють позитив та енергію, якої так не вистачає восени,
  ▪️ поділимось досвідом та розкриємо вам нові грані відомих експертів з кібербезпеки,
  ▪️ пірнемо у нон-стоп нетворкінг, поховаємо нудьгу, та створимо вам незабутні спогади, про які, щоправда, не кожен наважиться розповісти дітям :)
  ▪️ заряджатимемо драйвом та насолодою від безперервного спілкування, а інтроверти тим часом зможуть просто спостерігати все це під акомпанемент улюблених напоїв.
  Усе, що відбудеться на Антиконі, залишиться лише у ваших спогадах: відеотрансляціїї та відеозаписів не буде.
  Хей, а де тут кібербезпека, спитаєте ви? Її не уникнути, коли зі сцени доповідають найяскравіші представники цієї професії. А неформальний стиль події спонукатиме їх вийти за межі кліше кібербезпекових тем.
  NoName Anticon – це не новий формат, це відсутність форматів. Обговорюватимуть усі. Пліткуватиме більшість. Ви - побачите на власні очі.
  Кількість місць обмежена. Шукайте промокод у вашій професіональній спільноті.
  Квитки за посиланням - https://anticon.2event.com/
  #tru #barcamp #anticon #unconference #nonamecon #nonameevents Show less
  Read more
 • This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...