492
 • Magnus Pro® INTELLIGENCE | Precyzyjny System Tnący

  67 views 8 months ago
  ✅ Magnus Pro® INTELLIGENCE | Precyzyjny System Tnący

  Po latach badań i rozwoju z dumą przedstawiamy ewolucję systemu precyzyjnego cięcia Magnus Pro INTELLIGENCE. Jeden z najbardziej wszechstronnych programów do cięcia, ponad 10 000 wzorów (wykrojów) do wszystkich aut z całego świata, które osiągają najwyższą dokładność. Nie tylko zewnętrzne, ale także kompletne wewnętrzne wzory!

  ✅ Zostań certyfikowanym instalatorem folii Magnus Pro®

  Bezkompromisowa wytrzymałość, fenomenalna przejrzystość optyczna i bezkonkurencyjne właściwości samoregeneracji. Zaprojektowana i stworzona celem maksymalnej ochrony pojazdów klasy premium w tym samochodów egzotycznych, sportowych i luksusowych. Wybierana przez wymagających Klientów, którzy oczekują wyłącznie najwyższej jakości produktów.

  Aplikuj folię ochronną Magnus Pro® (PPF) na pojazdach Klientom i przenieś swój biznes na nowy, wyższy poziom! Wszyscy klienci będą zadowoleni.

  🌎 Magnus Pro® Dystrybutorzy.
  🇺🇸🇳🇿🇿🇦🇷🇴🇹🇭🇵🇰🇭🇰🇲🇾🇻🇳🇦🇱🇸🇰🇨🇿🇱🇰🇰🇼🇸🇦🇶🇦🇴🇲🇧🇭🇦🇪🇵🇱

  ❓ Czym jest Magnus Pro®

  Folia PPF Magnus Pro® zawiera opatentowaną, ochronną powłokę wielowarstwową, superhydrofobową, autoregeneracyjną warstwę polimerową opartą na kowalencyjnej nanotechnologii, która zapewnia ochronę przed zabrudzeniami i zarysowaniami Twojego samochodu. W finalnym rezultacie, Twój pojazd zabezpieczony folią PPF będzie czerpał korzyści z niezwykle błyszczącego, praktycznie niewidocznego zabezpieczania stanowiącego swoistą tarczę przed kamieniami i zadrapaniami.

  🔝 Co nas wyróżnia:

  ⚡ Fenomenalna samoregeneracja
  ⚡ Wyjątkowy poziom połysku
  ⚡ Niesamowita przejrzystość
  ⚡ Łatwa i bezproblemowa instalacja
  ⚡ Super hydrofobowość
  ⚡ Grubość 215 mikronów
  ⚡ Anty Graffiti

  🔍 Więcej informacji w mediach:

  💻 www.magnuspro.pl
  📧 hello@magnuspro.pl
  📷 instagram.com/magnuspro_poland
  🎥 youtube.com/channel/UCmuC0jF2HER2HTlGZNm_CDQ
  👍 facebook.com/magnuspropoland
  📷 flickr.com/photos/magnuspro

  #MagnusPro #PaintProtectionFilm #PPF #ProtectionFilm #WysokiPołysk #AntnyOdprysk #AntyRysa #Samoregeneracja #Samoleczenie #215mikronów #Hydrofobowa #MagnusProPPF #Folia #Ochronna #Laminowanie #Lakieru #FullFront #FullBody Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...