226
 • Wyniki Konkursu Złoty Paragon 2020

  3,783 views 2 weeks ago
  Transmisja z finałowej gali, podczas której zaprezentowane zostały wyniki 10. edycji konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich".


  Przedstawione produkty zdobyły najwięcej głosów detalistów, potwierdzających najwyższą rotację w 2019 roku i tym samym stały się liderami sprzedaży FMCG. Serdecznie gratulujemy laureatom.


  Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną i brak możliwości uroczystego wręczenia statuetek, w tym roku potwierdzeniem uzyskania I miejsca w każdej z kategorii będzie specjalny Certyfikat, zaś dwóch kolejnych miejsc - Wyróżnień – specjalne Dyplomy - które zostaną przesłane w formie elektronicznej a także dostarczone bezpośrednio do firm.
  www.zlotyparagon.pl
  www.hurtidetal.pl  Organizatorem konkursu jest Fischer Trading Group Sp. z o.o. - wydawca Ogólnopolskiego Miesięcznika HURT & DETAL oraz anglojęzycznego magazynu dla profesjonalistów Food from Poland.


  Partnerami wydarzenia są:
  Territory Influence - Największa w Europie firma zajmującą się Influencer Marketingiem. Firma posiada ponad 4 miliony zarejestrowanych Influencerów w 14 krajach. Jako jedyna oferuje kampanie z wszystkimi kategoriami Influencerów – od Everyday, Micro, przez Category po Gwiazdy. Połączenie trnd i InCircles w TERRITORY INFLUENCE pozwala szybko i efektywnie tworzyć indywidualne rozwiązania dla klientów. Firma prowadzi kampanie i doradza. Lubi niestandardowe działania i stawia na wiarygodność.


  PUH PILOT UNLIMITED - Jedna z wiodących firm handlowych branży FMCG w Polsce obsługująca znane na całym świecie sieci handlowe oraz lokalny handel. Firma działa w branży spożywczej od 2000 roku, podążając za trendami na polskim i zagranicznym rynku, zapewniając swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług i bogaty asortyment produktów w atrakcyjnych hurtowych cenach. Specjalnością PUH PILOT UNLIMITED jest import i eksport produktów znanych i cenionych na rynku europejskim marek, takich jak m.in. Coca-Cola, Mars, Jacobs, Ferrero, Red Bull, Tiger, Milka czy Procter&Gamble. Biuro oraz magazyn główny firmy znajdują się w Warszawie przy ul. Staniewickiej 5.  Stowarzyszenie Polska Wódka /PVA/ - organizacja zrzeszająca osoby, firmy i instytucje pragnące chronić tradycję oraz wartości związane z polskim przemysłem spirytusowym, w tym szczególnie Polską Wódką.


  Meds Studio - nowoczesne studio kreatywne oferujące usługi graficzne oraz produkcję filmową. Tworzenie tożsamości wizualnej firm, spoty promocyjne, reportaże, czy relacje – to tylko część oferowanych przez firmę usług.
  Konkurs przebiega pod nadzorem Agencji Badawczej KANTAR. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Porady dla detalistów Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
 • Sondy Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...