Upload
7,824

Subscription preferences

Loading...

Loading icon Loading...

Working...

thesimscz

The Sims 4: oficiální video z průběhu hry

9,149 views 6 days ago
Sledujte 20 minut z průběhu hry The Sims 4 v naší živé ukázce.

Předobjednávejte na: http://www.thesims.com/cs_C...

V hře The Sims 4 můžete ovládat mysl, tělo i srdce svých Simíků a objevovat životem tepající čtvrti plné báječných Simíků. Hra vychází 4. září 2014. Show less
Read more

The Sims 4 Play

The Sims 4 je velmi očekávanou hrou z kategorie simulací života která vám umožní hrát si se životem tak jako nikdy předtím. Vytvářejte a ovládejte nové Simíky i jejich mysl tělo a pocity. Stavte jedinečné světy. Řiďte jejich životy a dejte vzniknout novým příběhům které přinesou zajímavé a strhující výsledky.

www.thesims.cz

The Sims 3 Tropický ráj (EP10) Play

Na sluncem zalitém pobřeží a v křišťálově čisté vodě ostrovního ráje čekají Simíky nová dobrodružství! Prozkoumají tropické ostrovy, nebo si založí vlastní pětihvězdičkový hotel? Tak jako tak je čekají nezapomenutelné zážitky, či dokonce v tomto utopickém ráji najdou nový domov. Simíci, kteří mají rádi moře, si mohou pořídit a zařídit vlastní hausbót, postavit se ke kormidlu a vyrazit na plavbu mezi ostrovy! Ale pokud jsou radši ve vodě, mohou si nasadit potápěčské brýle a šnorchl a prozkoumat svět pod hladinou. Třeba objeví potopený poklad nebo se seznámí s mořskou pannou! Simíci se mohou těšit na vlastní tropický ráj s novými herními možnostmi na souši i na moři, které ještě v sérii The Sims pro PC nebyly nikdy k vidění.

The Sims 3 Studentský život (EP09) Play

Simíci se mohou těšit na něco, co dosud ještě nezažili! Univerzita nabízí celou řadu nových příležitostí: od společenských konexí až po kariérní růst. Váš Simík objeví nové způsoby učení například během různých školních aktivit či specifické práce v rámci svého studijního oboru! Studentský život ale není jenom o studiu. Můžete protestovat nebo flirtovat u táboráku, protože i mimo přednášek ve studentském spolku se toho ještě máte hodně co učit. Nová místa, jako jsou bowlingová herna nebo SimBurger, a nové aktivity, mezi nimiž nechybí hraní džus-pongu a sprejování na zdi, přinesou vašim Simíkům nezapomenutelné zážitky!

The Sims 3 kolekce Play

Trailery a videa všech kolekcí The Sims 3 - Luxusní bydlení, Na plný plyn, Zahradní mejdan a Moje městečko.

Sims Cast Play

Pořad o The Sims 3 a všem, co se okolo něj točí! Každý měsíc vám přinášíme nejčerstvější informace ze světa Sims a dění v komunitě!
Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to