188
 • Zagi - Piesek [Official Music Video]

  4,721 views 1 week ago
  ‘Piesek’ to drugi teledysk promujący wydany 7 kwietnia 2017 roku album Zagi ‘Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni’

  Facebook: https://www.facebook.com/za...
  Instagram: http://www.instagram.com/za...
  Website: http://www.zagi.pl

  ZAMÓW PŁYTĘ Z AUTOGRAFEM: https://wmg.lnk.to/ZagiPreo...
  ALBUM W SERWISACH DIGITALNYCH: https://wmg.lnk.to/Zagi

  muzyka i słowa: Zagi
  produkcja: Tomasz "Serek" Krawczyk oraz Robert Kurpisz
  miks i mastering: Marcin Gajko

  Scenariusz: Krzysztof Grudziński, Zagi, Piotr Kowalik, Michał Wrzosiński
  Zdjęcia: Piotr Kowalik
  Montaż: Piotr Kowalik
  Scenografia: Zagi, Michał Wrzosiński
  Stylizacja: Mila Antosik (Veruschka)
  Makeup: Anna Wiszowata
  Oświetlenie: Piotr Pazdyka
  Obsada: Zagi, Michał Wrzosiński
  Produkcja: Piotr Kowalik - Film Peaks

  Specjalne podziękowania dla Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie za udostępnienie obiektu!


  Zagi pisze piosenki odkąd sięga pamięcią. Jest kompozytorką, autorką tekstów i wokalistką. Ma na swoim koncie 2 mini albumy: demo „Kilka Słów o Miłości” (2012) oraz epkę „UKE” (2013), a jej piosenki zostały już zauważone przez internetowe media i środowisko muzyczne.

  W 2012 piosenkami Zagi zauroczył się gitarzysta zespołu HEY Paweł Krawczyk podczas plebiscytu „Zrób Głośniej” organizowanego przez T-mobile Music, rok później Czesław Mozil po usłyszeniu „Pieska” wręczył Zagi Złoty Wiatraczek za pierwsze miejsce podczas Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu, dzięki czemu artystka została zaproszona do wzięcia udziału w 49 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Zagi była również gościem wielu audycji radiowych. Odwiedziła między innymi Program Pierwszy Polskiego Radia, warszawskie RDC (gdzie singiel „Być” z epki UKE przez 12 tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Listy Przebojów z Charakterem), zagrała mini koncert w Eska Rock.

  Wokalistka wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival 2015, Spring Break 2015, Asymmetry Festiwal 2015, Songwriter Łódź festiwal 2015 oraz 2016, II Czech Ukulele Festiwal 2014, Blues nad Bobrem 2014 czy Emergenza 2013.

  Podczas prac nad debiutanckim albumem „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” aranżacyjnie i producencko Zagi wsparta została przez wspaniałych, kreatywnych ludzi. Jednym z nich jest Tomek Krawczyk, mający na koncie współpracę m.in. z Melą Koteluk, Bisquit czy Zakopower, który swoimi gitarami i otwartą głową sprawił, że kompozycje Zagi nabrały nowych, intensywniejszych kolorów. Na krążku usłyszymy również Marcina Ułanowskiego na perkusji, Maćka Szczycińskiego na basie oraz wielu innych znakomitych muzyków
  Piosenki, które zostały zamknięte na krążku opowiadają historie z życia Zagi, które miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tych historiach biorą udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją.

  Music video by Zagi performing Piesek. (P) 2017 The Copyright in this audiovisual recording is owned by Warner Music Poland Sp. z.o.o. Show less
  Read more
 • ZAGI Play all

  Zagi
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...