Loading...

Café AdAstra | Pomáháme večeří | vaří Jana Duffková | DUŠAN je tu JAKODOMA

220 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 28, 2016

Navečeřet se a ještě tím někomu pomoci? To zní jako perfektní kombinace, co říkáte?
Café AdAstra se domluvila s několika foodblogery a ti nás u nich postupně pohostí. Celý projekt se jmenuje Pomáháme večeří.
Jako první vás zve na večeři Jana Duffková z blogu Popečeníčko.cz, která bude vařit společně s našimi klienty.

Café AdAstra je originální a příjemné místo inspirované prostředím francouzských kaváren. V nabídce najdete skvělá vína z Francie i Čech, tradiční české pivo Chotěboř a řadu lehkých jídel. Nechybí ani francouzské dezerty a více druhů kvalitní kávy Bazzara, a tak si každý přijde na své. Návštěvou naší kavárny potěšíte nejen své chuťové buňky, ale také podpoříte dobrou věc!

Kavárnu provozuje obecně prospěšná společnost Zajíček na koni a je zároveň i pracovištěm pro osoby s mentálním handicapem. Zaměstnanci s handicapem pracují v kuchyni, za barem a obsluhují. Najdete mezi nimi klienty organizace Zajíček na koni o.p.s. a žáky spolupracujících speciálních škol Střední technické učiliště Zelený Pruh, Odborné učiliště Vyšehrad a Speciální škola Lužiny. V budoucnu bychom chtěli počet zaměstnanců s handicapem rozšířit, již nyní máme několik zájemců.

V kavárně se také nachází klavír a další hudební nástroje, na které si každý „hudebník“ může zahrát, a tím podpořit příjemnou atmosféru. K té přispívají i pravidelné klavírní večery. Pro každého, kdo nevládne hudebním talentem, je tu rozsáhlá knihovna a příjemné čtecí koutky vybudované ve výlohách kavárny. Najdete zde i velké plátno, projektor a další techniku, která je vám plně k dispozici pro různé firemní či osobní akce, ke kterým vám rádi dodáme i občerstvení. Myslíme tu i na děti, pro které je tu připraven dětský koutek plný hraček, dětská jídla i zdravé mlsání. Samozřejmostí je možnost bezplatného připojení k WIFI.
***********************************************************
DUŠAN je tu JAKODOMA je český písničkář, kytarista, vodák, kreativní a zvídavý člověk a nyní youtuber, se kterým zažijete hlavně pohodu. Podíváte se s ním na různá místa v Čechách a na Slovensku. V jeho videích se dozvíte něco z Dušanova pestrého života. Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku ke kterému má silný citový vztah. Pracoval jako závozník na TIRáku, jako horník 600 metrů pod zemí, jako interierový designer, animátor se svým dětským pořadem a mnoho let jako account manager Seznam.cz. Dnes má malou online reklamní agenturu ve které se zabývá video marketingem a v roce 2016 začal vyrábět vlastní vlogy.
DUŠAN má povahu buldoka, k čemu se rozhodne to dotáhne do konce, je to mistr improvizace jak s kytarou tak s kamerou, miluje příběhy lidí, do kterých se dokáže vcítit a proto je mu mnoho lidí ochotno svůj životní příběh svěřit.
*************************************************************

Odkaz na web: www.dusanjetujakodoma.cz
Facebook: www.facebook.com/dusanjetujakodoma
Instagram: https://www.instagram.com/dusanjetuja...
Odkaz na kanál s videi: Https://www.youtube.com/dusanjetujakodomacz
Link na toto video: https://youtu.be/zxS69GfPDXw

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...