Loading...

Murzius (VŠĮ "Būk mano draugas")

287 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 1, 2015

Murzius - nuostabus ir be galo žaismingas bei draugiškas šuo. Visi jam draugai – ar tai būtų kiti šunys, ar vaikai, ar suaugę. Bendravimo šiam puikiam gyvūnui reikia kaip oro. Pamatęs žmogų visu savo kūnu ir povyza išsiduoda kaip labai jo laukė ir iškart kviečia prieiti arčiau. Tada apsikabina savo „meškiukišomis“ letenomis ir šypsodamasis tarsi sako „man džiugu tave matyti!”

Murzius – šuo stambus ir tikrai sunkus. Kai draugiškai “apkabina”, iškart pajunti jo stiprybę ir galybę. Nors su pavadėliu vaikščioti ir sunkiai sekasi, bet iš dalies tik dėl to, kad tai be galo smalsus gyvūnas, jam viskas įdomu, visi draugai, o suvaldyti tokį stipruolį tikrai nemažai jėgos reikia. Na, bet nieko, nieko, pratinimasis prie pavadžio jau įrašytas į mūsų planus.

Automobilyje Murzius jaučiasi puikiai, todėl šiek tiek nustebino tai, kaip šis vaikinukas pasibaisėjo laiptus išvydęs... O apie tai, kas yra butas, apskritai supratimo neturėjo. Bet Murzius nebūtų Murziumi, jeigu patį pirmąjį vakarą, kai svečiavosi savanorio namuose, nebūtų supratęs, kad gamtiniai reikalai bute tikrai neatliekami, o vos panoręs laukan, ėmė letenėlėmis duris braukyti.

Taigi, Murzius:
- šuo visiškas gerietis;
- puikiai sutaria su visais ir dievina bendravimą;
- jam reikalinga nuolatinė veikla ir žaidimai.
- jam geriausiai tinkanti erdvė – aptverta teritorija (būti pririštas Murzius kategoriškai atsisako).

Vis tik, jeigu kažkas sugalvotų priimti jį į butą, turėtų laaabai pasistengti ir įdėti nemažai pastangų, kad šis puikus gyvūnas taptų „buto šunimi“.

O mes, savo ruožtu, palinkėsime Murziui sutikti nuostabų žmogų, kuris negailės savo laiko, kantrybės ir energijos tam, kad turėtų šaunų draugą!

VšĮ „Būk mano draugas“
Tel. 861436617
bukmanodraugas@inbox.lt
http://bukmanodraugas.lt/
Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9

  • Category

  • Song

  • Artist

    • Chumbawamba
  • Licensed to YouTube by

    • UMG (on behalf of Republic); LatinAutor, LatinAutor - SonyATV, BMI - Broadcast Music Inc., EMI Music Publishing, CMRRA, SOLAR Music Rights Management, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA - UBEM, and 11 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...