Loading...

Ish te përndjekurit politik në studion e Gjeli Vizion!

319 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 21, 2013

Ky emision u realizua ne Gjeli Vizion dhe solli problematikat e ish te përndjekurve politik ne rastin shqiptar! Emisioni është realizuar dhjete vite me pare dhe sot ata ndihen përsëri te pa respektuar! Dëgjoni se thonë dhe ç'kërkojnë ne veten e pare. Besoj se ka nevoje për reflektim ndaj tyre.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...