Loading...

Djemte e detit - Lamtumire (Original video)

65,320 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 29, 2010

Viti 1992

U ndame ashtu ne rastesisht
U ndame pa puthje, pa shikime
Vetem ne heshtje ne u ndame

Por ne nuk dinim
valle do ti qendronim
kesaj ndarje krejt te papritur

U ndame dhe as ti
as une nuk e besonim
dhe besonim vec gjithcka
qe ne jetonim

Ti jo mos u ngrys, prej deshperimit
She nese casti, ty te genjen
pra hesht ti nen driten, e ketij mundimi
se neser patjeter ty gazi te vjen

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...