Loading...

Będzie dochodzenie w sprawie szczepionki przeciwko HPV, która w Danii wywołała liczne powikłania

8,370 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 19, 2015

TV2 – Wiadomości – 13.07.2015 - Dania

Dzięki reportażowi w duńskiej TV „Zaszczepione dziewczęta”, Europejska Agencja Leków zdecydowała się wszcząć dochodzenie mające wykazać czy rzeczywiście dziewczęta zachorowały w wyniku podania tej szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy HPV i związek ten będzie badany na Forum Europy. Również w wyniku emisji reportażu, ok 1.300 zaszczepionych kobiet zgłosiło na stronie Komisji Zdrowia szeroki wachlarz potencjalnych niepożądanych reakcji jakie u nich wystąpiły.
Jak widać istnieją niepokojące doniesienia z Zachodu, że szczepionka jest niebezpieczna, gdzie inne kraje także się z niej wycofały po licznych i ciężkich powikłaniach ze śmiercią włącznie……… ale istnieje taki kraj, jedyny w swoim rodzaju….. jakim jest POLSKA……. DEMOKRATYCZNY KRAJ…… w którym pod przymusem będzie się zmuszało polskie dziewczyny, jak również chłopców….. przyszłość narodu polskiego …… do zaszczepienia pod groźbą kary!!! Nasza latorośl, która miałyby być przyszłością narodu polskiego będzie okaleczana……. wczesna menopauza, bezpłodność, paraliże, padaczki, niewyjaśnione drżenia kończyn i szereg innych poważnych reakcji poszczepiennych będą wpisane w obraz polskiego wyniszczającego się od środka narodu. Ale nie ma co się przejmować….. Zachód się już postara o napływ do naszego kraju imigrantów z gromadkami dzieci, więc „polski” naród się nie zestarzeje…… ale nasze polskie niewiasty będą patrzyły z żalem w sercu, że same nie będą mogły mieć nawet jednego swojego dziecka!!! Czy Państwo zdecyduje się na taki krok, aby teraz pod napływem szeregu niepokojących sygnałów mimo wszystko szczepić POLSKĄ LATOROŚL i zniszczyć jej nie tylko niewinną młodość, ale całe życie?!
Co jeszcze można dodać…….. „dzięki” szczepionce przeciwko HPV pojawiły się nowe jednostki chorobowe, czyli POTS (Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej) oraz CRPS (Kompleksowy zespół bólu regionalnego), które wg dyrektora ds. Badań, Jespera Mahlsena z Danii, lekarze muszą najpierw uzgodnić w jaki sposób diagnozować te pokrzywdzone przez te choroby dziewczęta. Tak więc dzięki szczepieniom wachlarz nowych chorób będzie się rozszerzał, a firmy farmaceutyczne będą zacierały ręce, że będą mogły produkować nowe leki na nowe choroby……

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...