Loading...

Lietuvos kulinarinis paveldas

10,062 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 29, 2012

Filmas apie Lietuvos kulinarinį paveldą priverčia naujai pažvelgti į tradicinę lietuvių virtuvę. Pasirodo, yra kai ko daugiau ir unikaliau nei „cepelinai"!

Dialogai apie Lietuvos istorijos stereotipus

Projekto partneris VšĮ „Istorinės atminties akademija" projekto AKIM rėmuose įgyvendina projektą „Dialogai apie Lietuvos istorijos stereotipus (DALIS)".

Lietuvos kultūros istorijos stereotipai yra grupiniai įvaizdžiai, kurie pateikia, dažnai ir apsprendžia bendriausią mūsų piliečių elgesio, reakcijos arba suvokimo schemą ir nesiekia pakeisti dabarties. Paradoksalu, bet mūsų „informacijos" amžiuje Lietuvos kultūros istorijos stereotipai nyksta ar keičiasi nelyginant lėčiau, nei gausėja prieigos prie istorinės informacijos. Projektas DALIS numato teikti informacinę pagalbą Lietuvos bendrojo lavinimo mokytojams ir moksleiviams, perprantant Lietuvos aukštosios kultūros istoriją, aiškinantis kultūros istorijos kontraversiškiausių vertinimų, interpretacijų apžvalgas ir analizes.

Projekto metu jau parengti penki mokomieji filmai, kuriuos kviečiame peržiūrėti, parsisiųsti ir naudoti kaip papildomą mokomąją medžiagą ne tik istorijos pamokose.

Filmai parengti, siekiant panagrinėti „visiems žinomas tiesas" apie Lietuvos istoriją, tradicijas ir atrasti naujos informacijos, leisiančios naujai pažiūrėti į kai kuriuos mūsų istorijos aspektus.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...