Loading...

Slatkaristika - Sakash da si faca 2 (Official Audio)

468,503 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 25, 2012

"Sakash da si faca 2"
Stefan Marinkovik - Che / Marko Marinkovik - Slatkaristika

Music by: Jovan Jovanov

www.facebook.com/mmarinkovik
www.twitter.com/mmarinkovik
www.slatkaristika.mk

"Сакаш да си фаца 2"

Сакаш да си фаца? "Сакам да сум фаца" *2
Само небото е граница, не постојат правила, дали се би направила? "Да само да сум фаца!"
Сакаш да си фаца? "Сакам да сум фаца" *2
Само небото е граница, не постојат правила, дали се би направила?
Она е пичка во градот, популарна ко Мадона, многу добро игра и влече ко Марадона. Ја шета еден сирот, парализиран куртон и фали само уште да ја однесе на Плутон. Викенди, одмор, шопинзи, мопинзи, сепариња, флаши, потписи, мотпитси. Ако сакш да си отворен мангуп мора да имаш план, а планот да ти е најскуп! Изгледа братче веќе те пробила дека главиш по лихвари и се фолираш. Ти си фолирант, но она сања тајкун ,стар, дебел, гаден, грозен со мал кур. Малку да ја појача со Сваровски, решен и е проблемот со постдипломски.

Принцот е интелектуалец, но далеку од школски, познава француски, шпански и полски. Посоловно често патува-Ok, дур го нема него она се растура. "Но он ме
оправдува, он е интелигентен", не љубави он е импотентен!
Сакаш да си фаца? "Сакам да сум фаца" *2
Само небото е граница, не постојат правила, дали се би направила "Да само да сум
фаца!"
Сакаш да си фаца? "Сакам да сум фаца" *2
Само небото е граница, не постојат правила, дали се би направила "Да само да сум
фаца!"
Сакаш да си фаца? " Знаеш дека сакам!" Сакаш да си фаца? "Знаеш дека сакам!" Сакаш да си фаца? "Сакам, сакам!" Сакаш да си фаца? "Сакаааммм..."

Има 22, а сеуште спие со мендо, дечко и изгледа ко мендо, ја вози во мендо. Се вика Ивана, ја викаат Ивана, се фура дека личи на Ријана. Збори ко Ријана, се понаша ко Ријана, ало не ми глуми пичка ќе го јадеш ко Ријана(Chris Brown). Не смее да писне, дечко и не е нормален, упатен и писмен. Нема излез, не ни и треба, овој грижливо ја тепа другите само ја ебат.Пред да го упознае него била позната, дека пуши по секоја персона позната. Дали е пеач, манекен, менаџер. Дали е ебач, кошаркар, фудбалер. Не е битно сега е поштена ко црква, дечко и ја освои со црта. Ова и се дешава прв пат, да се заљуби и таа курвинска фаца грда. Од тој момент се предаде целосно, изгледа добро било белото!

Сакаш да си фаца? "Сакам да сум фаца" *2
Само небото е граница, не постојат правила, дали се би направила "Да само да сум
фаца!"
Сакаш да си фаца? "Сакам да сум фаца" *2
Само небото е граница, не постојат правила, дали се би направила "Да само да сум
фаца!"

Сакаш да си фаца? Знаеш дека сакам, Сакаш да си фаца? Знаеш дека сака, сакаш да си фаца? Сакам, сакам, Сакаш да си фаца? Сакаааммм...

You Tube video by Slatkaristika performing "Sakash da si faca 2".
(C) 2012 ALL RIGHTS RESERVED JOVANOV RECORDS & INOVATIVA

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...