Loading...

#SilviFort #WhiteHouse #ShpieBardhe

SILVI FORT - White House prod.by MME

163,423 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 16, 2019

Spotify: https://open.spotify.com/album/6cmEAY...
Amazon Music: https://music.amazon.com/albums/B07S4...
Soundcloud: https://soundcloud.com/silvi-fort/whi...

Follow Silvi Fort on:

Instagram: https://www.instagram.com/silvifort/
FaceBook: https://www.facebook.com/silver.topal...
Twitter: https://twitter.com/silvertopalli
Website: http://silvifort.com

#SilviFort #WhiteHouse #ShpieBardhe
- - - - - - - - - - - -
🔔 Subscribe & make sure to enable all push notifications! 🔔

Watch more of our videos
Original Music
- - - - - - - - - - - -
Money Music Entertainment:
Instagram: https://www.instagram.com/money.music...
Facebook: https://www.facebook.com/MoneyMusic.E...
Twitter: https://twitter.com/money_music_pro
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCAh6...
Website: http://moneymusic.eu

- - - - - - - - - - - -
Audio & Video Produced by Money Music Entertainment
- - - - - - - - - - - -
Lyrics:

(Ref)
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se po pres
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se jam zhvesh
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se sjam vete
Bad bitches on my bed fucking great

Me ket gocen e kam nje histori
E njofta dje dhe mu duk goc per shpi
Vetem ne shpi
Me shoqen po rri
Imagjinata pa kufi e kan nje fantazi

3 plus 1

Choco e zeze dhoma e kuqe vera e bardhe
Hyra nga dera po sdi nga me dal
Filloi loja lujm me rradhe
lujm me rradhe lujm me rradhe

(Ref)
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se po pres
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se jam zhvesh
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se sjam vete
Bad bitches on my bed fucking great

Nga salloni ne guzhine nje performance
Po me duket vetja si ne kinema
Krejt te zhveshur
pak te dehur po lujm shah
Mbreti dhe dy kalorset ne krah
Erdhi ora per bakllava
Ajo pyt ku eshte adresa
Pa me pyt kto po bejne ftesa
Kati i fundit shpia e bardhe
Presim nje tjeter shoqe me ardh

(Ref)
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se po pres
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se jam zhvesh
Thot hajd shpejt, thot hajd shpejt
Hajde ne shpi se sjam vete
Bad bitches on my bed fucking great

Comments are turned off
Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...