Loading...

#Новини #Суспільне #UAЧернігів

У Чернігові сьогодні написали радіодиктант національної єдності

116 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 9, 2018

#Новини #Суспільне #UAЧернігів
Патрульна, волейболісти, акторка театру тіней, росіянин написали у Чернігові радіодиктант національної єдності разом з усіма. Україна пише його увісімнадцяте, традиційно – в День української писемності і мови. Цього разу Українське радіо «Чернігівська хвиля» та наукова бібліотека імені Короленка організували спільний майданчик для написання диктанту.

У велика читальна зала обласної наукової бібліотеки імені Короленка в Чернігові. Писати радіодиктант національної єдності сюди сьогодні прийшли волейболісти «Буревісника» разом із викладачкою фізкультури…..

Спільний майданчик для написання 18-го радіодиктанту організували наукова бібліотека імені Короленка та Українське радіо «Чернігівська хвиля».
Алла Копиловська, продюсерка Українського радіо «Чернігівська хвиля»: «Автор диктанту Авраменко сказав не буде якихось авторських знаків, все за правилами, тому все залежить від кожного хто як напише. Я вирішила писати з молодшою донькою».
Інна Аліференко, директор обласної наукової універсальної бібліотеки ім. В.Короленка: «Головне – не правильність, помилками. Це акція підтримки української мови.»

Ось бачте скільки ручок набрала, раптом перестане писати.
Розпочався диктант із назвою «Крила України» об 11.30 і тривав 20 хвилин. Диктував його із радіостудії на Хрещатику доцент Київського університету імені Грінченка Олександр Авраменко. Писати диктант можна було будь-де, єдине правило - лише від руки або шрифтом Брайля. У двох залах цієї бібліотеки одночасно писало 80 чоловік.

Відправити свою роботу на перевірку можна протягом 24 годин. На адресу місто Київ, Хрещатик, 26. Або електронною поштою - для цього написаний від руки диктант треба відсканувати чи сфотографувати. Перевірити помилки можна і самостійно - 11 листопада текст диктанту викладуть на сайті "Українського радіо". Акторка театру тіней «VERBA» Людмила Киселиця відправлятиме диктант, час на який знайшла у своєму гастрольному графіку, на перевірку.

Людмила Киселиця, учасниця радіо диктанту: «Ну треба перевірити – я хоч і спілкуюсь українською мовою, але над деякими словами задумувалась. І за кордоном англійською, але коли дають можливість – українською говорю, треба бути грамотною.»

Торік, за даними організатора диктанту «Українського радіо», його написали 28 тисяч 999 людей. Жодної помилки не зробили 123.

Сторінка UA: Чернігів на facebook: https://www.facebook.com/uachernihiv/

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...