Loading...

Poland & CEE Retail Summit 2013 - relacja video

2,162 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 23, 2013

Za nami kolejna edycja największego i najbardziej reprezentatywnego spotkania polskiej branży handlowej i FMCG! Frekwencja i poziom interakcji uczestników tegorocznej edycji pokazały, że formuła Forum odpowiada realnym potrzebom branży -- wymiany doświadczeń, strategicznych informacji i nawiązywania oraz zacieśniania kontaktów biznesowych! W tegorocznym Retail Summit udział wzięło prawie 600 uczestników z 284 Firm! Zgromadziliśmy rekordową liczbę 44 sieci handlowych i ponad 100 osób je reprezentujących.

Podczas specjalnej sesji networkingowej uczestnicy Forum mieli okazję bezpośredniego spotkania z nimi i wymiany kontaktów, zaprezentowania swojej oferty! Od lat naszą ambicją jest to, aby Retail Summit był spotkaniem praktycznym, umożliwiającym detalistom i producentom jeśli nie podpisanie w takcie jego trwania umów o współpracy, to przynajmniej zainicjowanie poważnej rozmowy prowadzącej ku temu celowi. Już podczas drugiego dnia Forum otrzymaliśmy kilkanaście informacji od uczestników, że tegoroczny kongres spełnił tę funkcję znakomicie, a nawiązane w jego trakcie kontakty będą mieć przełożenie na dalszą współpracę handlową. Udało się zatem zrealizować w praktyce cel jaki sobie postawiliśmy, kongres Retail Summit służy zacieśnianiu relacji z handlem!

Niezaprzeczalnym efektem tego spotkania jest pozytywny wpływ na rozwój handlu w Polsce i jeszcze lepsze, obopólne zrozumienie się graczy sektora spożywczego! Zachęcamy uczestników kongresu o dzielenia się własnymi doświadczeniami w tym zakresie i do kontkatu pod adresem e-mail lukasz.hincz@bluebusinessmedia.com

Podczas Forum odbyła się również gala wręczenia nagród Retailer of the Year 2012, które są wyróżnieniem przyznawanym przez dostawców najlepszym sieciom na rynku w poszczególnych formatach handlowych!

W tym roku nagrodę główną Sieć Handlowa Roku zdobyło Netto Polska a nagrodę odebrał Dyrektor Generalny Netto -- Kent Petersen!

W pozostałych kategoriach nagrody Retailer of the Year 2012 zdobyli:
- Hipermarket -- E.Leclerc
- Supermarket -- Intermarche
- Dyskont -- Netto
- Convenience i Regionalne Sieci Handlowe -- Żabka Polska
- Hurtownicy i Dystrybutorzy -- Selgros
- Drogerie -- Rossmann Supermarkety Drogeryjne

Więcej informacji: www.retail-conferences.com

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...