Loading...

Përdorimi i funksioneve të reja të Platformës ALBtv

3,326 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 5, 2018

Informohu për mënyrën e përdorimit të funksioneve të reja të Platformës ALBtv në kanalet Tring.

RECORD: Zgjidh dhe regjistro programet e tua
të preferuara për t’i parë në një moment të dytë.

CATCH UP: Kthehu në kohë dhe rishiko programet
e transmetuara më parë, deri në 72 orë.

PAUSE: Ndalo programin televiziv në transmetim
për ta vazhduar atë në një moment të dytë.

RESTART: Rifillo një program televiz nga e para.

E KE TI NË DORË!

 • Category

 • Song

  • Morning Horizon
 • Artist

  • Gareth Johnson|Martin Felix Kaczmarski
 • Album

  • ANW - 2951 Indie Wave
 • Licensed to YouTube by

  • Audio Network (on behalf of Audio Network Limited); Audio Network (music publishing), and 2 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...