Loading...

Adventné predohry (zbierka predohier pre organistov)

5,575 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 26, 2017

ADVENTNÉ PREDOHRY!
Hotové je ďalšie dielo - predohry k adventným piesňam Jednotného katolíckeho spevníka.P rinášam kolegom organistom novú "muníciu" na obohatenie liturgie a hudby počas nej.

Moja nová publikácia obsahuje na každú pieseň z JKS dve predohry, dokopy teda 62 malých skladbičiek. Tie sa nachádzajú nielen v originálnych tóninách piesní JKS, ale vždy sú transponované do dvoch-troch ďalších najpoužívanejších tónin, aby ich mohli využiť aj organisti, ktorí piesne transponujú nižšie.
V zbierke predohier sa nachádzajú prevažne kratšie skladby, aby ich bolo možné využívať na každodenných bohoslužbách, no nájde sa medzi nimi aj niekoľko kusov vyžadujúcej vyššiu technickú zručnosť.

Publikácia má takmer 100 strán, noty boli spracované profesionálnou notosadzbou a celkový design mal pod palcom skúsený grafik. Výsledné dielo teda aj na pohľad stojí za to!
Noty si môžete objednať na mojej mailovej adrese frantisekbeer@gmail.com alebo priamo v správe na facebooku (František Beer - Cirkevný hudobník) uvedením svojej poštovej adresy, kam noty môžem zaslať. Šírim ich za dobrovoľný príspevok (odporúčaná výška na pokrytie nákladov je 15€).

Organisti, hor´ sa do objednávania a vy ostatní - prosím šírte medzi svojich kňazov a hudobníkov, veď ide o dobrú vec :)

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...