Loading...

Beáta Dubasová - Maznáčik (Late trance remix)

2,696 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 13, 2014

Remixed by: Lemesos80

Maznáčik slávi 30rokov

Bolo to presne pred tridsiatimi rokmi, v prvej polovici roku 1984. V dielni moderne tvoriacich autorov Pavla Danišoviča a Romana Spišiaka sa zrodila mimoriadne úspešná pesnička Maznáčik, ktorá so sebou priniesla do popredia speváčku "Beátu Dubasovú"
Na scénu slovenskej populárnej hudby prišla potichu, nikto ju nevítal, prebíjala sa vlastným talentom, usilovnosťou, trpezlivosťou. Čoskoro sa však Beáta, rodáčka zo Stropkova, zaradila medzi najvýraznejšie predstaviteľky mladej nastupujúcej speváckej generácie. Maznáčik v jej podaní úspešne "zabodoval" u mnohých priaznivcov populárnej hudby a obsadil raz druhé a raz tretie miesto v druhom ročníku televíznej súťaži 5xP, ktorá ju vyniesla medzi objavy roka 1984.


Reakcia Beáty z roku 1984: "Úspech Maznáčika mi tak trochu vyrazil dych. Už predtým som mala veľkú radosť z nahrávania mojej prvučičkej malej platne s Orieškami lásky, ale tentoraz to bolo úžasné povzbudenie, ktoré dosť urýchlilo prípravy nášho prvého koncertného programu so skupinou Kamene"

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...