Loading...

DevaPark Hastane Sağlık İçin Sizleri Bekliyor

424 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 26, 2019

2008 yılında ZENGİNLER TURIZM İNŞAAT AŞ. olarak kurulan şirketimiz öncelikli inşaat medikal ve turızm alanında faaliyetine baslayıp 2016 yılında saglık sektorunde kurucularımız olan Dr.Oğuzhan Zengin Ecz.Tunahan Zengin ve Ecz.Sezai Zengin tarafından ZENGİNLER SAĞLIK A.Ş olarak Saglık sektörüne gırmıstır.Özel dirimsel tıp merkezı ve özel yaşar kahraman fizik tedavi merkezlerini işleten şirketimiz , 2017 yılında kadrosuna yeni uzman hekimler ekleyerek “DevaPark” adını almış ve Ankaranın Çubuk ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.

“DevaPark” Birbirinden farklı birçok sağlık hizmetini kapsayan bir sağlık kurumu olması nedeni ile Çubuk semtinde farklılık yaratmaktadır. Alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadromuz, hasta odaklı hizmet anlayışı, modern donanım ve yenilikçi bakış açısı ile Ankara’nın sağlık merkeziyiz.

Hastanemizin en önemli önceliği, sağlık sorunlarını bütüncül olarak çözümleme potansiyelidir.

Sağlık hizmetinin nitelikli bir şekilde sunulması için çalışan, ekiplerin yeterliliği, değişik uzman ve meslek gruplarının tedavi ve bakım süreçlerinde birbirleriyle iletişim içerisinde olmaları, konsültasyon isteklerine en kısa sürede yanıt verilmesi gibi süreçlerde sizler için zamanın öneminin farkında olarak hareket ediyoruz.Amacımız hasta memnuniyeti ve güvenliği için kaliteli ve yenilikçi bir hizmet vermektir.

 • Category

 • Song

 • Artist

  • Omar Faruk Tekbilek
 • Album

  • One Truth
 • Licensed to YouTube by

  • INgrooves (on behalf of Hearts of Space Records); Warner Chappell, CMRRA, The Royalty Network (Publishing), LatinAutor, BMI - Broadcast Music Inc., and 19 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...