Loading...

GEOMETRIA- Symetria parodia (Fraktal)

52,524 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 19, 2008

Film zrealizowany przez ekipę PYNTO tv - GEOMETRIA (tytuł roboczy FRAKTAL) prawdziwa historia z więzienia.

GEOMETRIA - Fraktal (2008) opowiada o grupie przyjaciół z celi, którzy pomagają uciec swemu koledze oskarżonemu o pedofilię.

Ale od początku młody chłopak na skutek fałszywego oskarżenia trafia do aresztu. Postawiony przed wyborem, w której celi chce siedzieć, decyduje się na towarzystwo gitowców. Grypsująca grupa rządzi się brutalnymi prawami. Każdy przejaw słabości jest surowo karany.

Oglądając film jesteśmy świadkami brutalnego pobicia na spacerniaki Korka ze Śródmieścia, który zna Landryna.
Nieświadomy i zdesperowany Bambosz postanawia uciec z więzienia. Misterny plan przedstawia mu grypsujący Adolf. Godziny, dni tygodnie przygotowań...i w końcu przychodzi moment ucieczki z pilnie strzeżonego polskiego Alcatraz czyli Zakładu Karnego w Białołęce, gdzie toczy się akcja.
Bambosz, któremu szczęśliwie udaję się nawinąć jest zmuszony wrócić do więzienia po ogień, wracając ulega namowom Kosiora i postanawia wkręcić go do ucieczki.

Geometria - γεωμετρία; geo--ziemia, metria--miara) jest częścią matematyki zajmującą się takimi pojęciami, jak punkt, figura, bryła, powierzchnia, odległość, położenie, przestrzeń wielowymiarowa. Podobnie jak inne działy matematyki geometria wyewoluowała od badania kształtów znanych z codziennego życia do studiów nad nieskończenie wymiarowymi abstrakcyjnymi przestrzeniami matematycznymi.

Fraktal (łac. fractus -- złamany, cząstkowy) w znaczeniu potocznym oznacza zwykle obiekt samo-podobny (tzn. taki, którego części są podobne do całości) albo "nieskończenie subtelny" (ukazujący subtelne detale nawet w wielokrotnym powiększeniu).

W filmie wykorzystano oryginalną soundtrack z
filmu Symetria aka Symemtry autorstwa Michała Lorenca.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...