Loading...

#Naprawmy Modę! Jak nie ulec zakupowemu szaleństwu?

366 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 10, 2018

Niskie ceny, ciuchy za grosze... Czy Was też dopadło przedświąteczne zakupowe szaleństwo i nie wiecie co zrobić, by nie ulec „modzie na szybką modę”, nie zanieczyszczać środowiska i nie dać się zmanipulować przez przemysł odzieżowy? Co zrobić by podejmując codzienne decyzje przyczynić się do głębszych zmian w systemie? Wbrew pozorom wiedza o tym nie jest wiedzą tajemną, a zrozumienie zasad działania przemysłu modowego i zmiana nawyków związanych ze sposobem w jaki traktujemy ubrania mogą sporo pomóc. Jak? By ułatwić Wam zadanie nakręciliśmy o naprawianiu mody kilkuminutowy film.

Obraz został nakręcony 23 listopada, w warszawskim kinie Wisła, podczas organizowanego przez Fundację Kupuj Odpowiedzialnie wydarzenia „Naprawmy modę w Czarny Piątek”.

Wydarzenie było organizowane w ramach projektu "Naprawmy modę! – kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz zrównoważonej produkcji i konsumpcji ubrań i butów", współfinansowanego w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...