Upload

Loading icon Loading...

This video is unavailable.

Pak ata pak na - Dicka per te Qeshur

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to like huhuRecordz's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to dislike huhuRecordz's video.

Sign in to YouTube

Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add huhuRecordz's video to your playlist.

Uploaded on Nov 6, 2011

My page: http://www.facebook.com/pages/Shuj/17...

Une sdie veq un di me t'kallxu njo. Edhe mju falenderue gjith here faliminderoj edhe prap i falenderohem. Ka diqka edhe normal po jo edhe normal, po normal smun i thue. Çka bon ti, a ki fitim a qysh nxirrësh a s'nxirrësh e qe presin udhtart neper staciëne, kuj per at sen tybe ni hin n'krye ajo merzi kerkuj. Pak ata pak na ma shum ata se na...

Intervista rreth Raportit te Progresit
Dicka per te Qeshur - Klan Kosova
O MOR BURRA - Dicka per te Qeshur
Plaku kafsh ne intervist - dicka per te qeshur
MOS U TALL ME TOPIN SE SHIKO SI HAKMERRET - Dicka per te
Vallzimi ma i qart i Kosoves 2012
Oops ne interaktiv 2012 Ministri i Diaspores
Diqka Per Mitrovicen A?
Raporti i progresit
Intervista-Qka osht Fusnota
ProVas ft. RB - Young Wild and Free (Remake)
Kritikohet komentatori i KTV - Oops në Interaktiv (11 Gusht 2011)
Vlora Citaku dhe fakultet e saj
Ai se eu te pego - (Albania Version)
Sinan Hoxha - Adrenalina (Cover)
Sinkro Cinema - Parlamenti (FULL)
Bukuroshi duke kercyer me Ai se eu te pego
Kasetofoni Jem
Si ta beni te qesh nje roje sigurie?
Sa bukur imiton kengtaret e huaj
Profesionisti për prerje buke
Uaaaa cfare ndodhi
Polici i trafikut që kërcen breakdance
Puthja Pasionante e Nuses
DJ - TE GJITHA NE NJE VEND
klarinetisti Me Pips
MOS U TALL ME TOPIN SE SHIKO SI HAKMERRET
Ekstrasex - Ahmet Bajrami
Moda e Fundit
Fore me Akullore - Dicka per te Qeshur
Plaku kafsh ne intervist
BIONDINA TU I KAPERCY SHKALLT
Pak ata pak na
Plaku e kall Atmosferen
Dashuri ne shikim te pare ne emisionin Zone e Lire
Perhajer Bajrami
Shqiptari i 3nt
Zevendes "Ninistri"
Intervista rreth Raportit te Progresit
Meda - Dashni e vjeter (Cover)
Plakat tu e hup kohen para Iftari
Prezantimi ma i qart
Shqiptari dhihet edhe s'tutet
Shqiptari tu e shajt nje Amerikan
Intervista Normalisht , Faktikisht 2012
Mixha per Arushen , Majmunin dhe Germine 2012
Brenda ne Shkolle me biciklet (Video e 3nt)
Sinan Hoxha (Junior) - Adrenalina
Intervista me Qenin (Murkin) 2012
Intervista e deshtume (qe t'shtin me kesh) 2011
Karatisti ma i 3nt i Kosoves
Reperi ma i shpejt i kosoves
Tu u la me tesha
Kastefoni jem
shqiptari tu lu qoke n'Turqi
Serbia sulmon Skenderbeun
I DEL TYMI NGA VESHET
Dashuri e sinqert ndermjet bebes dhe qenit
Maca Brus Lee
Donald Teló - Ai se eu te pego (Funny Video)
Ce face alcoolul din oameni!
BEBA NE TELEFON
E GJITHE FAMILJA NE NJE MOTOCIKLETE
Mortal kombat tu u rreh ne indi
TRIM APO BUDALLA
TUPANGJIT MA 3nt n'Kosov
DASMA SHQIPTARE
DASMA KOSOVARE
Plaku eshte High
Raporti i Progresit (Reklama)
SHKOJME PAK MARKETING "MAKTHI"
Talentat e futbollit, Ooops
Hakmarrja ne parking
LOJA MA E MIR N'BOT
Tinguj misteriozë dëgjohen edhe në Prishtinë
SINAN HOXHA TU I SHA SHKIT
Qeshur

  • Category

  • License

    Standard YouTube License

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Loading icon Loading...

Ratings have been disabled for this video.
Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.

Loading icon Loading...

Loading...
Working...
to add this to Watch Later

Add to