Loading...

HORROR w goglach PlayStation VR - Resident Evil 7

29,744 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 14, 2016

To było jak grom z jasnego nieba. Nikt nie spodziewał się, że producenci Resident Evil 7 dostosują swoją grę do gogli PlayStation VR. A jednak! Nowa odsłona kultowej serii to pierwszoosobowy horror. Taki format jak mało który pasuje do wirtualnej rzeczywistości.

Resident Evil 7 wraca do korzeni serii. Gra będzie horrorem z krwi i kości. Solidnym doświadczeniem dla jednego gracza. Bez wybuchów, muskularnych herosów i ratowania świata. Z super-bohatera ponownie zamienimy się w ofiarę, która chce jedynie wydostać się z przeklętego domostwa.

Nie będzie to łatwe. Na gracza zapoluje wielu unikalnych przeciwników, prześladując go w losowych momentach. Niczym zaszczute zwierze, będziemy przemykać od jednego korytarza do drugiego, walcząc o każdy krok, każdy oddech i każdą sekundę.

Już demo technologiczne Resident Evil 7 wysyłało serce do przełyku. Gogle PS VR jedynie spotęgują ten efekt. Zanurzenie w wirtualnym świecie sprawi, że każdy przerażający moment i każdą mroczną scenerię będziemy odczuwać intensywniej. Jako wielki fan survival horroru, nie mogę się tego doczekać.

Resident Evil 7 - premiera 24 stycznia 2017 roku.

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/DajSubaSWTV

Czytaj!
- http://www.spidersweb.pl
- https://www.facebook.com/SpidersWebPL

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...