Loading...

Zlaten Dab nagradna igra

16,697 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 10, 2014

Ова лето, посвети се на Даб, на одличен фудбал и играј за 1.000.000 денари! Собери 3 капачиња од 1,5л. или 5 капачиња од 0,33л. или 0,5л. Даб амбалажа, испрати ги на адреса: Прилепска Пиварница АД Прилеп, ул. Цане Кузманоски бр.1, 7500 Прилеп и играј за неделните награди: телевизори, телефони, лаптопи и уште многу фудбалски и Даб награди. Секоја недела имаш можност да освоиш некоја од атрактивните награди, а на крајот, во главното извлекување на 10-ти август 2014г., имаш можност и да станеш милионер, со 1.000.000 денари во твојот џеб! Наградната игра трае во периодот од 5 јули до 8 август 2014г. Овој Даб е за тебе! Златен Даб.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...