Loading...

Skecz chrześcijański „Spójrz! To faryzeusz dzisiejszych czasów!”

622 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 11, 2019

Skecz chrześcijański „Spójrz! To faryzeusz dzisiejszych czasów!”

Dwa tysiące lat temu wcielony Pan Jezus zjawił się, by dokonać swego dzieła, głosić ewangelię królestwa niebieskiego i wyrażać prawdę oraz wskazać ludziom drogę do okazania skruchy. Dzięki temu wielu ludzi usłyszało w Nim głos Boga i podążyło za Nim. Jednak faryzeusze uparcie trzymali się własnych idei, wyparli się i potępili wcielonego Pana Jezusa, a nawet ukrzyżowali Pana. A proroctwo Pana Jezusa głosi, że powróci On ponownie w dniach ostatecznych. Kto zatem odgrywa rolę współczesnych faryzeuszy? Obejrzyj skecz „Spójrz! To faryzeusz dzisiejszych czasów!”.

Zalecenie:
Skecz chrześcijański 2019 „Czy okazujesz prawdziwą skruchę?” (Dubbing PL)
https://www.youtube.com/watch?v=OR5hR...
Skecz chrześcijański 2019 „Czy możemy wstąpić do królestwa niebieskiego, jeśli zostaniemy zbawieni?” https://www.youtube.com/watch?v=L9XXS...
Chrześcijański wideo „Jak właściwie przychodzi Pan”
https://www.youtube.com/watch?v=2acJY...

Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego powstał z uwagi na ukazanie się i dzieło Boga Wszechmogącego, drugie przyjście Pana Jezusa, Chrystusa dni ostatecznych. Składa się z tych wszystkich, którzy przyjmują dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych i zostają zdobyci i wybawieni przez Jego słowa. Został on w całości i osobiście założony przez Boga Wszechmogącego i jest prowadzony przez Niego jako Pasterza. Na pewno nie został założony przez człowieka. Chrystus jest prawdą, drogą i życiem. Owce Boże słyszą głos Boga. Jeżeli czytasz słowa Boga Wszechmogącego, dostrzeżesz, że Bóg się pojawił.

Ewangelia o zstąpieniu królestwa: https://pl.kingdomsalvation.org
Kościół Boga Wszechmogącego: https://pl.godfootsteps.org
Zachęcamy do pobrania aplikacji Kościoła Boga Wszechmogącego.
Google Play: https://play.google.com/store/apps/de...
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/the-c...
CAG Hymns - Nowe pieśni Królestwa App:
Google Play: http://bit.ly/31AlJ6v
App Store: https://apple.co/2ITpeMU
E-mail: contact.pl@kingdomsalvation.org
Infolinie ewangelii: +48-514-118-291

Oświadczenie: Niniejszy film jest produkcją o charakterze non-profit i został zrealizowany przez Kościół Boga Wszechmogącego. Działalność aktorów występujących w filmie nie ma charakteru zarobkowego i nie są oni opłacani w żaden sposób. Film ten nie może być udostępniany w celach dochodowych jakimkolwiek osobom trzecim i mamy nadzieję, że wszyscy będą rozpowszechniać go w sposób jawny. W przypadku rozpowszechniania, prosimy o podanie źródła. Bez zgody Kościoła Boga Wszechmogącego żadna organizacja, grupa społeczna lub osoba fizyczna nie może ingerować w zawartość niniejszego filmu, ani przedstawiać jej w sposób wypaczony.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...