Loading...

Kolopucat EPE EPE - Kolopucat epe epe Seria 3 Me Fal

3,275,666 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 9, 2013

Seria e trete e Kolopucat epe epe, kemi bere disa shtesa ne kete seri dhe shpresojme tju pelqeje.
Film Vizatimor Shqipetar.
I krijuar ne kushte shtepie, regjistrimet e zerit jane bere me celular, per kete arsye na mirkuptoni per difekte te vogla ne cilesi. Mirepresim sugjerimet dhe verejtjet tuaja ne faqen tone ne facebook ose ketu ne koment.
Vazhdimisht do jeni ne pune per te permiresuar serialin.
Synojme qe te kemi nje serial cdo dy jave por mund te jene dhe me shpesh.
Kjo eshte nje krijimtari e cila ka si synim edukimin e brezit te ri, duke dhene nje mesazh shqiptar ne norma dhe edukate.
Iniciativa u morr pasi serialet aktuale per femije kane shume material te papershtatshem dhe kjo nuk ishte e pranueshme per ne.
Shpresojme qe puna jone tju pelqeje.
A2PT

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...