YouTube home National Registration Day
Upload

Loading...

Me Myself And I "Skibaraba"

571,514 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Oct 26, 2010

Więcej na www.memyselfandi.pl
Oto pierwsze oficjalne video zespołu Me Myself And I.
W teledysku występują: Magdalena Pasierska, Michał Majeran, L.O.S
Produkcja Juzzmedia.

Ich jedynym instrumentem jest głos. Śpiewają acapella, wspomagając się elektroniką tworzą melodyjne, jazzrockowo soulowe wokalizy, oparte na beat boxowej rytmice.
Me Myself And I to prostu 3 osoby, tworzące muzykę której łatwo nie da się sklasyfikować. Sami członkowie zespołu swoją twórczość określają jako human beatbox lub vocal groove.

Me Myself And I mają już za sobą występy z wieloma tuzami światowej sceny jazzowej, są częstymi gośćmi dużych, ogólnopolskich festiwali, mają na swoim koncie koncert przed wystąpieniem Dalajlamy podczas jego pobytu we Wrocławiu, a jeden z ich utworów znalazł się na ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin. Zespół brał także udział w wielu przedsięwzięciach charytatywnych, wśród nich takie, które skierowane były do najmłodszych. Z uznaniem o ich twórczości wypowiadają się zagraniczni artyści - "Intrygujące i nowoczesne"
- zgodnie stwierdzili Neneh Cherry i Burt Ford z zespołu CirKus po zetknięciu się w krakowskiej Alchemii z muzyką Me Myself And I.

Pewne jest, że Me Myself And I to zjawisko unikatowe, nie tylko na rodzimej scenie muzycznej. Dlatego też nie powinien dziwić jest fakt, że grupa zjednała sobie w spore grono fanów, pomimo iż z twórczością zespołu dotychczas można było zetknąć się jedynie na koncertach i poprzez Internet.

Me Myself And I to także obecni półfinaliści programu Mam Talent, więc jeśli podoba Ci się ich twórczość możesz wspomóc grupę oddając na nią głos już w najbliższą sobotę 30 października.

Me Myself And I tworzą:
MICHAŁ MAJERAN [wokalista]
Jest wokalistą, absolwentem londyńskiej Royal College of Music. Interesuje się różnymi rodzajami muzyki. Szczególnie bliska jest mu muzyka jazzowa i gatunki pokrewne oraz ... muzyka oratoryjna okresu baroku - występował m.in.
jako kameralista w zespołach muzyki dawnej oraz solista w zespołach operowych. Brał udział w wielu festiwalach muzyki poważnej. Pracował jako nauczyciel śpiewu oraz jako aranżer i producent muzyki reklamowej. Jako muzyk sesyjny - również instrumentalista - brał udział w nagraniach i koncertach w kraju i za granicą.

MAGDALENA PASIERSKA [wokalistka]
Jest wokalistką - samoukiem. Podstawy muzyki zdobywała grając na pianinie w szkole muzycznej. Studiowała wokal jazzowy we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z udziałem m.in. Justyny Steczkowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Podstawy technicznie zdobywała pod kierunkiem Marzeny Wojak. Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych takich jak zespół Horn, Music in progress czy Sinusoidal. Jest również autorem muzyki i aranżacji do poezji wrocławskiego poety Chrystiana Belwita.

Beatbox
Aktualnie współpracujący beatboxerzy: SAULIK (Polska), L.O.S (Francja), ENDRU (Czechy)

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...