CZ

Loading...

ŠTORC TZB – větrací jednotky Renovent

3,921 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 17, 2014

http://www.storc.cz
Tiché a úsporné větrací jednotky Renovent dosahují skvělých technických parametrů, které si je uživatel schopen nezávisle ověřit například na internetu uznávaného Passivhaus Institutu, čímž se řadí do kategorie důvěryhodných zařízení. V loňském roce tato jednotka Renovent získala čestné uznání na výstavě ForArch.
Větrací jednotky Renovent Excellent jsou nadstandardně vybaveny. Zde bychom měli zdůraznit automatickou regulaci vyvážené dodávky vzduchu, která zaručuje rovnotlaké větrání a vysokou účinnost nehledě na měnící se podmínky. Dále automatický ochranný předehřev s patentovanou úspornou regulací, zajišťující 100% celoroční funkčnost větrací jednotky.
V letošním roce ještě dále zvyšujeme užitné vlastnosti větracích jednotek Renovent a to díky více zónové regulaci s 3-cestným ventilem. Ta umožňuje rozdělit dům na více částí. Už nemusíte větrat dům jako celek, ale můžete jej rozdělit například na denní a noční zónu, čímž ještě dále zvýšíte komfort a úspory.
Uživatel má možnost ovládání v čase, měnit intenzitu větrání a prostor, který chce větrat. Systém je možné doplnit o senzory CO2, čímž se stává plně automatickým. Větráte pouze tam, kde je potřeba. Prodlužuje se tím životnost jednotky, filtrů, snižuje dále hlučnost zařízení a omezuje případné snížení vlhkosti.
Při vývoji bylo myšleno jak na firmy provádějící uvedení do provozu, tak na uživatele. Nastavení a ovládání jednotek je velmi jednoduché.
Jednotky jsou dodávány s klasickým deskovým protiproudým výměníkem, který zcela odděluje proud přiváděného a odváděného vzduchu. Nebo je možné jednotku vybavit entalpickým výměníkem, který je vybaven speciální membránou, která dovoluje návratu části vlhkosti zpět. To ocení uživatelů domů s velmi malou produkcí vlhkosti, kde v extrémních mrazech může dojít k vysoušení vzduchu. Entalpické výměníky Brink jsou poslední generace s antibakteriální vrstvou a možností čištění vodou.
Společnost Štorc působí na trhu již více než 22 let. Cílem společnosti je navrhnout, dodat a zajistit servis komplexního řešení vytápění, větrání a klimatizace a zabezpečit tak zdravé a komfortní bydlení pomocí kvalitních a úsporných technologií.
Současné větrací jednotky Renovent Excellent jsou ověřená zařízení 6 generace a jsou vyráběny holandskou firmou Brink ve vlastním výrobním závodě ve Staphorstu. Do České republiky jsou dodávány firmou ŠTORC TZB, která zajišťuje technickou podporu projekčním a montážním firmám, včetně zaškolení a servisu.


Video vyrobila televizní a reklamní společnost TVF, s.r.o. http://www.tvf.cz
Mgr. Oldřich Brýža, MBA - režisér . ředitel společnosti

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...