Loading...

Dubai International Airport (DXB)

Dubai airport flooding: Flights delayed or cancelled (January 11, 2020)

135,283 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 11, 2020

Flights at Dubai International Airport were delayed on Saturday with some cancellations due to flooding.

Dhjetëra anulime u shtyn dhe shumë të tjera u anuluan në aeroportin ndërkombëtar të Dubait, për shkak të reshjeve të dendura të shiut dhe përmbytjeve që përfshinë vendin.

Burime nga aeroporti “Al Maktoum”raportojnë se dhjetëra fluturime u shtynë ndërsa disa të tjera u transferuan në aeroportet pranë atij të Dubait.

Foto të postuara në rrjetet sociale tregojnë rrugë e zona të përmbytura edhe pse vendin njihet për thatësirën dhe stuhitë e rërës që e përfshijnë herë pas here.
Për më shumë vizitoni: http://www.tetovanews.info/

Subscribe to "Tetova Newsl" on YouTube Channel!

Like Tetova News on Facebook HERE: https://bit.ly/2C0MfKK
Follow Tetova News on Instagram HERE: https://bit.ly/2JAcfRB
Follow Tetova News on Twitter HERE: https://bit.ly/36qP5GS

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...