Loading...

Muhamet Vuthaj - Një kafe me Labin, Vrellë 2009

5,173 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 14, 2012

Profesori ynë i nderuar në emisionin "Një kafe me Labin" në vitin 2009 në Vrellë dha një mesazh të fortë, një përfaqësim fenomenal dhe dha materiale te forta dhe te rëndesishme për traditat dhe arsimin e fshatit Vrellë. Profesori i nderuar tani i ndjerë gjithmonë do të jetë në kujtesën tonë i cili spjegoi me andje dhe më pasion Gjuhën dhe letërsinë Shqipe

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...