Loading...

MADFINGER zvou na křest CD Emocional Superstructure - 14.5.2017 - Jazz Dock - 21h

290 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 19, 2017

MADFINGER pokřtí své čtvrté CD Emotional Superstructure

Za názvem Madfinger se skrývá šestice muzikantů otevřených všem možným hudebním vlivům od r@b, funku, gospelu, soulu až po moderní jazz. Kapela, která působí na hudební scéně 16 let má na triku již tři desky vydané u prestižních labelů, DVD z koncertu v pražském Jazzdocku a desítky koncertů nejen na pódiích po celé ČR ale např. i v Německu či na Slovensku.
Po nejrůznějších personálních změnách se obsazení kapely ustálilo ve složení - Daniela Czudková - zpěv, Radek Kašpar - saxofon, Jára Bárta - klávesy, Viktor Jerman - kytara, Radim Genčev - basa, Ondřej Pomajsl - bicí
Po krátké odmlce, která byla potřebná pro to, aby se jednotná hudební myšlenka, zvuk a hudební či lidské představy jednotlivých členů spojily v celek, přichází Madfinger s novým cd Emotional Superstructure, na kterém se ke kapele připojila řada hostů jako gospelový zpěvák z USA Brian Fentress, Adam Koller na perkuse, Maranatha Gospel Choir, Bohemian Symphony Orchestra Prague, či Jen Hovorka, který přispěl nejen rapem, beatboxem ale i otextoval dvě písně z alba. Emotional Superstructure, v produkci Radima Genčeva, stejně tak jako předchozí album opět vychází u tuzemské nahrávací společnosti SubPub records. V jednání je i vydání u japonského labelu P-Vine records, které vydává kapely jako jsou Incognito či Jill Scott. U této společnosti Madfinger již v minulosti vyšlo CD Antoher Chapter.
Pražský křest v Jazz Docku 14.května podpoří hosté: Markéta Foukalová Tošovská, Jen Hovorka a Adam Koller. Začátek ve 21h.

klip z CD:
https://www.youtube.com/watch?v=1j7F9...

label: SubPub Records
produkce, mix: Radim Genčev 2014-2017
master : Ecson Waldes - Biotech Studio
grafika: Terka Odúterka
partner: OSA
www.madfinger.cz www.facebook.com/madfingercz

  • Song

  • Artist

    • Madfinger
  • Album

    • Emotional Superstructure
  • Licensed to YouTube by

    • Supraphon (on behalf of SUPRAPHON a.s.)

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...