Loading...

Shpella " Gryka e Madhe "

559 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 9, 2012

Shpella " Gryka e Madhe " është shpella e cila ndodhet në Grykën e Rugovës. Eshtë shpella më e madhe në rajon dhe Kosovë, me gjatësi prej 13 kilometrash. Si dhe për nga gjatësia e saj radhitet e 12-ta në botë.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...