Loading...

Paguaj faturat e Energjise Elektrike - Aplikacioni EasyPay

2,533 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 12, 2015

Nje menyre e thjeshte per te kryer pagesa nga celulari juaj. Tashme me te gjitha sherbimet ne platformen Android dhe iOS!
Per te na gjetur ne Android ju ndihmon ky link: http://goo.gl/1ZREJ4
Per te na gjetur ne IOS ju ndihmon linku pasardhes: http://goo.gl/UvgD3k

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...