Loading...

AMC FIKS me Parapagesë

4,275 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 11, 2012

Flisni lirshëm me AMC FIKS me Parapagesë. Për herë të parë do të keni telefoni fikse Pa Tarifë mujore, Pa Faturë dhe Pa surpriza në fund të muajit.
Ju zgjidhni sa dhe kur doni të shpenzoni! Zgjidhni dhe kombinoni nga paketat mujore sipas nevojave tuaja.
Me shumë informacion këtu: http://www.amc.al/Default.aspx?id=668...
Dhe sigurisht AMC FIKS mund të instalohet menjëherë kudo në Shqipëri.

E gjeni në çdo dyqan AMC.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...