Loading...

Sound'n'Grace - Kolejność (Oficjalny Teledysk)

1,849,058 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 26, 2018

Wydawca/Producent: GORGO MUSIC http://www.gorgo.com.pl
Muzyka, produkcja muzyczna: Bartosz Zielony „TABB”
Słowa: Arkadiusz Kłusowski
Miks: Marcin Szwajcer

Piosenka "Kolejność" to opowieść o tym, że kiedy zostajemy sami wiele spraw można przewartościować i przepracować. Jeśli mamy trochę szczęścia to los pokieruje nas na właściwy tor. Jest bardzo wąska granica pomiędzy wyborem słusznej drogi a ślepego zaułku.

Teledysk został zrealizowany w ramach projektu „Szkoła Teledysków" organizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych „Plaster". Projekt wsparło finansowo Miasto Stołeczne Warszawa.
Partnerzy projektu: Dom Kultury Kadr, High Resolution Equipment, Cinelight, Story Lab.pro, Brand 24, Coloroffon.

Wystąpili:
W roli głównej: Filip Dudkiewicz
Chór Sound’n’Grace: Anna Żaczek-Biderman, Kamil Mokrzycki, Aleksandra Węglewicz, Agnieszka Borkowska, Sylwia Dynek, Marta Gałęzka, Ola Januszkiewicz, Justyna Jarzębińska, Justyna Ostrowska, Paulina Pisarek, Marta Podobas, Ola Urbańska-Deres, Kamil Bijoś, Michał Bojarski, Łukasz Mielko, Adam Michalczyk, Maciej Kowalski
Tancerze: Patrycja Rusiniak, Paula Kułakowska, Marcin Spychalski, Rafał Rzemek, Magdalena Oleszczyk, Arkadiusz Bartnicki
Jury: Elżbieta Hübner, Radosław Kowalczuk, Mateusz Starowieyski
Widownia: Agnieszka Artemiuk, Magdalena Dudek, Marta Hałuszczak, Iza Hurbańczuk, Iwona Jastrzębowska, Karolina Kulesza, Eliza Marszałek-Oliveira, Alicja Michalska, Stefania Michera, Aleksandra Ruszkiewicz, Tina Rutkowska, Karolina Rybińska, Agata Sandomierz, Anna Stańczyk, Katarzyna Szac-Krzyżanowska, Jakub Jarka, Filip Cieplechowicz, Łukasz Naczas, Artem Newhadowskyi, Paweł Ślatała

Opieka Artystyczna: Roman Przylipiak http://www.przylipiak.com
Producent: Wojtek Augustyniak - Fundacja Inicjatyw Kulturalnych „Plaster”
http://www.fundacjaplaster.pl
Scenariusz: Marek Sobkiewicz, Zuzanna Nyc, Jakub Starowieyski, Mateusz Leszek
Reżyser: Marek Sobkiewicz, Zuzanna Nyc
II reżyser, DIT: Jakub Starowieyski
Operatorzy: Yulia Yurchenko, Maksym Androsenko, Jakub Skłodowski
Asystent kamery: Mariusz Równy
Asystent steadycam: Michał Kawecki
Mistrz oświetlenia: Mikołaj Piekarski
Asystent oświetlenia: Paweł Kasterski
Choreografia: Barbara Banaszkiewicz
Kierownik produkcji: Ola Wądołowska-Muczko, Karina Kuberska
Montaż: Mateusz Kózka
Charakteryzacja: Katarzyna Wardyńska, Małgorzata Hereć-Iłłakowicz, Julia Jakubowska, Marta Kowalczyk, Ewelina Smalec-Łuczak, Justyna Superson, Katarzyna Tylek
Kostiumy: Katarzyna Wardyńska
Making-of: Mateusz Kózka, Jakub Jarka
Korekcja barwna: Coloroffon, Producent: Magdalena Widuch, Wiktor Sasim, Producent wykonawczy: Paulina Halber, Konform: Sebastian Lipiński, Robert Rogowski, Kolorkorekcja: Ewa Motylewska
PR, making-of projektu: Agnieszka Pyrkowska, Oskar Marciniuk
Konsultacja produkcyjna: Alicja Jagodzińska
Catering: Jolanta Bogacka

Specjalne podziękowania dla:
TEATR BAZA. CENTRUM KULTURY, ZARZĄD ZIELENI M. ST. WARSZAWY, CINEMA COLOR. JAKUB JAKIELASZEK, ENEL-MED, RENT DESIGN. WYPOŻYCZALNIA MEBLI, AMLED, ATM SYSTEM, PORT WISŁA

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...