Loading...

Lielirbes fotoizstāde

215 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 24, 2011

Lielirbes baznīcā no 9.jūlija katru sestdienu un svētdienu no 10:00 līdz 22:00 apskatāma fotoizstāde „Krastā, kur saule aust".

Lai saglabātu novada kultūrvēsturei nozīmīgo lūgšanu namu, jau šogad tiks uzsākta tā pārcelšana uz Piejūras brīvdabas muzeju Ventspilī. Pirms tam katrs ir aicināts apmeklēt šo skaisto ēku tās līdzšinējā atrašanās vietā un bez maksas aplūkot fotoizstādi, kas tapusi mīlestībā pret šo pusi un cerībā, ka Lielirbe reiz atjaunosies līdzsvarā ar brīnišķo dabu, kas ir šī ciema pārlaicīga vērtība.

Izstādes iniciators lielirbietis no sirds Ilvars Gudrimovičs raksta: „Meža vidū stāv veca, dažādus laikus pieredzējusi, stalta koka ēka. Tikai zinātāji māk teikt, ka kādreiz tā bijusi dzīva un darbīga zvejnieku ciemata Lielirbes sabiedriskās dzīves centrs - baptistu baznīca. Mūsdienas daudzās ciema viensētas ir pazudušas un visu savā varā ir pārņēmis mežs, atstājot vien dažas ēkas, kurās vasarā šejienes burvīgumu un mežonīgumu bauda vien daži izredzētie".

Izstādē darbus izstādījuši gan fotoamatieri - Sandra un Gatis Kokini, Lāsma un Mārtiņš Matisoni, Velga Jākobsone, Sandra Seržāne, Ieva Rituma, Ilvars Gudrimovičs, gan profesionāli fotogrāfi, kuri pārstāv fotostudiju f64 - Gatis Rozenfelds, Raitis Plauks, Jānis Saliņš, Lauris Vīksne un Mārtiņš Zilgalvis.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...