Loading...

Jak bezpiecznie publikować zdjęcia dzieci na portalach społecznościowych?

1,570 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 4, 2015

Szymon Wójcik – koordynator projektu Saferinternet.pl prezentuje, w jaki sposób wykorzystywać narzędzia dostępne w serwisie Facebook do publikowania zdjęć z dbałością o prywatność.

Łukasz Wojtasik – koordynator programu Dziecko w Sieci z Fundacji Dzieci Niczyje prezentuje zagrożenia związane z nierozważnym zamieszczaniem wizerunku dziecka w sieci przez rodziców i inne bliskie osoby dorosłe. Omawia skalę takich publikacji jak również problem zamieszczania w sieci zdjęć dzieci nago lub półnago oraz w sytuacjach ośmieszających i upokarzających dziecko (parental trolling, public shaming).

Wystąpienie jest fragmentem seminarium eksperckiego "Między dzieleniem się radością a trollowaniem. Zagrożenia związane z publikowaniem przez rodziców treści dotyczących ich dzieci w internecie" , które odbyło się w warszawskim Faktycznym Domu Kultury 9 czerwca 2015.

Seminarium zostało zorganizowane przez Polskie Centrum Programu Safer Internet (Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK) we współpracy z Fundacją Orange.
.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...