Loading...

Kolejiště našich modelářů

48,758 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 17, 2010

A je to tady! Po delší pauze pro vás Železniční magazín opět připravuje modelářskou přílohu, zabývající se tentokrát tématem modelových kolejišť, a to v podobě u nás doposud nerealizované. Obsáhlá publikace by měla podrobně přibližovat více než destíku domácích a klubových kolejišť různých měřítek a velikostí. Při jejich výběru se snažíme nabídnout našim čtenářům zajímavé výtvory od nejmenších po zahradní kolejiště ve skutečné, živé přírodě.

Témata publikovaných kolejišť mohou být přitom různá. Nebudou chybět modely s tématikou amerických železnic, tramvajové dopravy a podobně, přesto inspirace domácí českou krajinou bude převládat. Každé z kolejišť bude prezentováno samostatně. Představu o něm si uděláte nejen z bohaté fotodokumentace a plánku se základními rozměry, ale díky přiloženému DVD budete mít možnost vidět každé z těchto kolejišť v pohybu, případně se projet po některých z jejich tratí a stát se tak přímým účastníkem modelového železničního provozu.

Textová část vám představí autora kolejiště, podrobně vás seznámí s jeho zkušenostmi ze stavby, prozradí, jaké materiály při tvorbě kolejiště a krajiny použil a podobně. V kolonce „Modelářská dílna" vás navíc u každého kolejiště seznámíme se zajímavým pracovním postupem, vlastnoručně stavěnými vozidly jednotlivých autorů či s dokumentací ze stavby. Výpravná publikace ŽM Kolejiště našich modelářů vám tedy nejen přiblíží řadu nejhezčích tuzemských kolejišť, ale zároveň vás může inspirovat při vaší vlastní práci či býti nápomocná při výběru vhodného námětu na vlastní domácí kolejiště.

Další informace na http://www.railvolution.net/knihy/

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...