Loading...

MRT - Maqedoni - VIDEO "El hilal"- 20 vjet qëndrojmë për Ju

124 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 6, 2012

Organizata Humanitare El Hilal me rastin e muajit të ramazanit, ka mbajtur ekspozitë me titull "100 votografi prej themelimit deri më sot" dhe ka promovuar librin "20 vjet qëndrojmë për Ju" si dhe filmin dokumentar i cili tregon punën e palodhur të të gjithë pjesmarësve në këtë organizatë.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...