Loading...

Kiev, protesta e opozitës Kiev - Top Channel Albania - News - Lajme

413 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 18, 2013

Presidenti i Ukrainës, Viktor Janukovic dhe ai rus, Vladimir Putin zhvilluan në Moskë një takim ku në qendër ishte forcimi i bashkëpunimit ekonomik mes dy vendeve. Udhëheqësit e opozitës në Ukrainë kërkojnë të dinë se çfarë i ka ofruar presidenti Viktor Janukoviç -Rusisë në këmbim të mbështetjes ekonomike.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...