Loading...

Nga Beuni vjen një kartë - Grupi i Dukatit

101,673 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 31, 2008

marrës - Idajet Muko dhe Fatosh Lika
kthyes - Syrja Brahimi
hedhës - Idajet Muko

Nga Beuni vjen një kartë
dërgon komisioni i lartë.
Kapedan Hodo Zeqiri,
Astrit Poliksen Beqiri..

Do të mblidhen në Dukatë
si janë mbledhur dhe prapë.
Kapedan Hodo Zeqiri.
Astrit Poliksen Beqiri

Hamit Selmani nam`lartë
shtroi odat për pasdarkë.
Kapedan Hodo Zeqiri.
Astrit Poliksen Beqiri.

Ndezi llambat i bën flakë,
mbajti një kuvend të paqtë.
Kapedan Hodo Zeqiri.
Astrit Poliksen Beqiri..

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...