Loading...

adidas - "Interaktywna przymierzalnia" case study | Isobar Poland Group

214 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 16, 2018

Kolekcja WOMEN MUST HAVES to kolekcja, której promocję zdecydowaliśmy się wesprzeć poprzez akcję z wykorzystaniem dedykowanej, interaktywnej przymierzalni. Konsumentki miały możliwość wypróbowania stroju podczas krótkiego treningu przed interaktywnym lustrem. Warunek był tylko jeden - przymierzyć choć jeden z elementów promowanego outfitu i cieszyć się krótkim treningiem w interaktywnej przymierzalni.

Aktywacja była jednym z elementów kampanii promującej kolekcję WOMEN MUST HAVES, której twarzą była Ewa Chodakowska. Kampania była szeroko komunikowana w wybranych kanałach online.

W dedykowanej przymierzalni konsumentki wypróbowywały stroje podczas krótkiego treningu. W środku znajdowało się dotykowe lustro oraz aplikacja (ćwiczenia z Ewą Chodakowską).
Lustro wyposażone było w kamerę wykrywającą ruch – uczestniczki widziały w czasie rzeczywistym, jak intensywnie ćwiczą.
Po treningu na ekranie widoczny był wynik ćwiczeń, generowany automatycznie po analizie intensywności ruchu.
Interaktywna przymierzalnia wzbudzała duże zainteresowanie wśród odwiedzających sklep – nie tylko ze względu na zastosowaną w tej aktywacji technologię w postaci interaktywnego lustra, lecz również przez przestrzenną konstrukcję dedykowanej przymierzalni. Aktywacja została bardzo pozytywnie odebrana przez uczestniczki, które po raz pierwszy miały okazję wypróbowania przed zakupem odzieży sportowej podczas ćwiczeń.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...