Loading...

apkabinsiu tave tyzeris MS.mov

523 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 21, 2011

APKABINSIU TAVE
www.zuviesakis.lt
facebook.com/zuviesakis.lt


Šokio spektaklis vaikams


Choreografija - Dovilė Binkauskaitė

Muzika - Jurgita Mieželytė
Kostiumai, scenografija - Artūras Šimonis
Šoka: Agnija Šeiko, Inga Kuznecova, Petras Lisauskas, Darius Berulis.

 
Kaip gyventi, jei neturiu rankų? Kaip užauginti rankytes, kad galėčiau apkabinti tave? Kaip išmokyti jas žaisti, glostyti, laikyti, pagauti ir paleisti? Kaip paliesti pasaulį, įsikibti į mamą ir žengti pirmyn?
 
Kaip sunku būti mažam milžinų pasaulyje. Ir kaip gerai, kad turiu didelę svajonę, kurią galiu svajoti, spalvinti visokiom spalvom! Vieną dieną ji ima ir išsipildo!
Apkabinimas -- atviro ir nuoširdaus priėmimo gestas, suprantamas visose kultūrose ir neatsiejamas nuo vaikystės tarpsnio. Apkabinimas padeda augti, pajausti save, sutvirtėti, pasitikėti, žengti pirmyn.
Šokio spektaklis skirtas vaikams iki 11 metų. Remiantis V.Štainerio vaiko raidos etapais, kuriama vidinė spektaklio logika ir veiksmas, kurio metu vaizduojami santykiai šeimoje tarp suaugusiųjų, tarp vaikų, tarp suaugusiųjų ir vaikų. Spektaklio metu šokėjų kuriami vaizdai, scenografijos transformacija, kostiumų spalvos, atitinka įvairių amžiaus tarpsnių vaikų piešimo gebėjimus bei pasaulėjautą, todėl lengvai atpažįstami ir suprantami vaikų auditorijai...

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...