Loading...

Dzień Edukacji Narodowej - Łomża 2016

977 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 14, 2016

Łomżyńskie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II. Nauczyciele i pracownicy oświaty odebrali ponad 270 odznaczeń. Początek uroczystości poprzedziły występy uczniów szkoły, a zgromadzeni mogli usłyszeć piosenki oraz recytowane wiersze, które przedstawiały relacje uczeń - nauczyciel. Dzisiejszy dzień to doskonała sposobność do uhonorowania pracowników oświaty w możliwie szeroki sposób –mówiła Podlaska Kurator Oświaty Jadwiga Mariola Szczypiń.

Dlatego też pracownikom oświatowym z Łomży oraz powiatów kolneńskiego, zambrowskiego, wysokomazowieckiego i łomżyńskiego przyznano złote, srebrne i brązowe Krzyże Zasługi. Przyznanych zostało również 91 medali „za Długoletnią Służbę” oraz 114 medali Komisji Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta życzę dobrej relacji z uczniami, z ich rodzicami, a także jak najlepszych kontaktów w zespołach nauczycielskich, w których na co dzień państwo pracują. Życzę, żeby uczniowie mieli takie poczucie, że mają w Państwu prawdziwych przyjaciół – mówiła Jadwiga Mariola Szczypiń.

W sumie, w trakcie czwartkowej uroczystości, wręczono około 270 różnego rodzaju nagród i odznaczeń państwowych, kuratoryjnych i samorządowych. Przyznane zostały również nagrody Prezydenta Miasta Łomża, które odebrało 31 osób.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...